Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap leesett a hom 36.7 rol...

Tegnap leesett a hom 36.7 rol 36.3 ra majd ma hajnal 5 kor merve 36.2 volt. Visszafekudtem aludni es 10 orakor most megmertem mar 36.7 volt az alaphom. Ez lehetseges igy? Naptarba melyiket irjam be?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapból mikor szoktad mérni?

Amúgy az ébredési a hajnal 5

Szerintem az újraébredés nem számít

De hagyhatod üresen is ezt a napot, ha nem vagy biztos

2021. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A héten éjszakás voltam így 12 és 15 között mértem. Több oldalon is azt néztem nem az számit hogy reggel este vagy mikor hanem hogy zavartalan 3-5,ora alvas utan legyen a mérés mert akkor csökken le az alaphore a honk :) csak ez igy bezavart mert par napja szuro erzes volt a petefeszkemnel felido elott 2 nappal es leesett szinten a hom es azt gondoltam akkor volt az ovulacio de tegnap ismet leesett es 2 napja nagyon feszito erzes van az alhasamba ugy mint mult honapban is. Jo feher folyassal. ( 2 honapja probalkozunk)
2021. nov. 22. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy nagyon nehéz lesz, ha mindig máskor vagy éjszakás.

Ovuteszt nem lenne egyszerűbb?

2021. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem az a lenyeg hogy reggeli ho legyen hanem az hogy 3-5 orat aludjak ezert ugy gondolom az ejszakazas nem szamit. Vagyis igen szamit annyibol csak jobb lenne ha csak ejszakazas vagy csak reggel tudnam merni de ez nem kivitelezheto! Jelenleg nem az a fontos hogy mindenaron jojjon a baba ezert nem vettem tesztet :) inkabb ez valamifele onismeretnek indul :)
2021. nov. 22. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
De, pont az a lényeg, hogy minden nap ugyanakkor mérd. Hiába alszol előtte 5 órát, nem ugyanaz lesz du. 5-kor, mint hajnal 6-kor. Neked, ha komolyra fordul, több műszakban az ovutesztet javaslom.
2021. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!