Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 9. napján kezdtem...

A ciklusom 9. napján kezdtem facelle LH tesztet használni. Már nem volt pozitív és aznap reggel a hőm leesett. Onnantol egyre csak halvanyodott. De ma a 13.napon ovus gorcsom volt, azóta is érzem picit, és a hőm ma megint leesett 4 tizedet, segítség?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem túlságosan rágörcsölsz.
2021. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az LG teszt nem lett pozitív, vagy máskor próbáld 10essel, vagy az nem ovulációs görcs.

De az.

Nem az.

2021. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tesztelgettem meg sosem.Arra lettem volna kiváncsi, ha egyre halványodó LH tesztjeim voltak a 9.nap óta a 13.ig(amikor is a fájdalmat éreztem), akkor 9. elé lőhető inkább az ovu vagy meg csak a 13. nap volt? Gyanítom ti is azért böngészitek ezeket a kérdéseket, mert reménykedtek és hátha valami magyarázatot kaptok hasonló témában. De amúgy koszonom, hogy írtatok! :)
2021. szept. 16. 19:26
 4/10 anonim válasza:

Ovu naptart hasznaltam ami kiszamolta mikorra esik a peteeres(31esciklusom van)

Elkezdtem kozben ovu tesztet is kivancsisagbol hasznalni vegig negativ volt(csak halvany csik) 28.ik napomon (3nap menziig) olyan eros ovu tesztem lett rogton hogy csak na. 2napig.tehat csuszott a menzim is...

2021. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ezzel csak azt akartam mondani h ne csak 3 /5napig kell tesztelni.. Ha megteheted teszteld vegig a honapot.
2021. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 28 napos ciklusnál 16. Napon lett pozitív a teszt. Valószínűleg te is túl korán kezdted és túl hamar hagytad abba.

Érdemes lenne netről rendelni vagy 20 darab lh tesztet.

2021. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, 4 db volt a dobozban és a halvanyodas miatt úgy voltam vele, hogy nem is kell több… valószínűleg tévedtem :)
2021. szept. 16. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 25-26 napos ciklusnál a 9.napon volt pozi az ovu teszt,másnap hajnalban volt a tüszőrepedés

De ahogy irták elöttem,ha van rá mód az egész hónapot nézd,ne pár napot

2021. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a covid oltás óta 24-25-26 naposak a ciklusaim… így all jelenleg a görbèm, valaki segít, hogy mikor lehetett az ovu? [link]
2021. szept. 21. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pár nap múlva belövi a ciklus.hu is. Hőd alapján a 13.ciklusnapot mondanám én is.


[link]


Nekem így tette bele múlt hónapban. Most még nem, de elvileg még nem volt pé-m.

2021. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!