Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal menzesz előtt 10es...

3 nappal menzesz előtt 10es facelle tesztcsik negativ. 2 nappal elotte predictor extra halvány pozitiv minden hónapban így járok. Mindig kémiai terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ki járt még így? Uh követtük az

ovut, együtt voltunk jókor jó időben miért nem sikerül?



#terhesség #Facelle teszt csík
2021. nov. 22. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ha már mindenáron tesztelsz menszi előtt, hogy ugyanabból a vizeletből csinálod a Facelle-t is meg a Predictor-t is. Lehet, hogy csak a száradási csíkot látod extra halvány pozitívnak. Állítólag predictornál nem ritka.
2021. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jahj tudom hogy predictor hajlamos engem sokszor be csapott. :(

Teljesen el vesztettem már a reményt. Rá megy a házasságom.

2021. nov. 22. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2021. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél éve. Tudom hogy nem sok idő. De már feladom.
2021. nov. 23. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi mondataimat bátorításnak és jótanácsnak szánom, értsd úgy.


Hát, ha így állsz hozzá ahogy írod, akkor tényleg add fel. Sokkal frusztrálóbb dolgok, és nagyobb sikertelenségek is érnének, ha gyereked születne. Azt is feladnád? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de fejezd be a picsogást. (Bocs, nem vagyok az az idegeneket gyengéden babusgatós típus, inkább az a vállrázós fajta, aki azt mondja hogy hé, szedd már össze magad.) Fél év az nem hogy nem sok, egyenesen semmi. Erre fog rámenni a házasságod, igen. (Nem a fél évre, hanem a hisztire amit leművelsz.) Igen, van aki már attól teherbe esik, ha ránéznek. Szívás. Te nem vagy ilyen. De elárulom, hogy a nők 70-80%-a szintén ezt a tábort erősíti. Valamiért (nem is értem) azt érzem, hogy túlságosan rá vagy erre görcsölve. Van olyan, akinél ez is akadályozó tényező. Meg aztán nem valami szexi egy idő után, mikor közlöd a férjeddel hónapról hónapra, hogy na, drágám, idő van, told le a gatyád. Persze előtte, közben, és utána is sík ideg vagy, hogy miért nem sikerül.

Menj el egyszer egy hcg vérvételre a menszi előtti harmadik napon, aztán fogod látni tutira, hogy szó van-e bármilyen kémiai terhességről, vagy csak a predictor a bolondját járatja veled. Ha igen, és ez rendszeres valóban, akkor vizsgáltasd ki magad, magatokat, ne várjatok tovább. Ha benne vagytok a korban, akkor se várjatok tovább egy alapos kivizsgálással. Ha viszont nincs szó a fentiekről, akkor legyél még egy kicsit türelemmel. Tessék pánikolás helyett egy kicsit tisztán gondolkodni, felmérni a helyzetet, és megtenni a szükséges lépéseket. Tudom, hogy nem mindig könnyű józannak lenni, de pont ha gyereket akarsz lesz igazán szükséged erre a skillre. Mi lesz ott különben?

Nyugi. Messze van még az, hogy pánikolnod kelljen. (Kivéve, ha így folytatod, mert akkor tényleg közel van.)

2021. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csillus30 ***** válasza:
Csinàltàl azota ujabb tesztet?
2021. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem már van 2 fiam.

Harmadik lenne. Feszültség van ebből. Nem teszteltem.

Orvos vizsgálatok eredmények minden oké.

2 gyermekem elsőre sikerült. Épphogy ez miatt megy a vita.

És tudom önző vagyok mert van akinek egysincs... nekünk a harmadik is ugyanolyan fontos.

Köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 23. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!