Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthatott ez, ha esetleg...

Árthatott ez, ha esetleg elindult a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálkozunk a 3. Babával, ovu teszttel vizsgáltam magam és 20-an volt peteeresem. Akkor együtt voltunk a férjemmel, viszont multheten költöztünk át az új hazunkba, elég stresszes volt, igazából el is felejtettem a baba ügyet. Tegnap jólesően együtt voltunk. Elég nagy mérettel van megáldva és teljesen, sokszor kicsit fájdalmasan is (persze én sem ellenkeztem, nehogy azt higgyétek) :) szóval, teljesen belém helyezte, tehát elég vad szex volt :) Nem vagyok már 17 éves, ne nézzetek hülyének :D de ha esetleg sikerült volna a beagyazodas, akkor ez árthatott neki? Vagy ha normális egy terhesség, akkor semmi ilyen nem zavarja meg?

Mert ma egész nap mindjárt megjön érzésem van, és emiatt jutott ez eszembe, hogy lehet annyira erős volt, vagy vadabb a szex, hogy emiatt fog akar előbb is megjönni, vagy fene sem tudja. Egyébként masodikara nem várom.

Köszönöm előre is a valaszaitokat :)



2021. nov. 28. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Be szokta dugni a méhedbe a farkát? Akkor okozhat problémat, igen...

🤦‍♀️

2021. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi megárt, abban az esetben kb ígyis-úgyis vetélés lenne a vége. Alaphelyzetben, ha minden rendben zajlik, nem árthat meg egy óriási szerszám.
2021. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó, tény, hogy elég viccesen fogalmaztam meg :D

Ami a fejemben járt, az igazából annyi volt, hogy máskor ovu után óvatosan szexelunk, de most nem így volt. Ezért kertem ki a velemenyeteket.

De köszönöm a troll választ is :D

2021. nov. 28. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is erdekelt mindig. Hogy okozhat e problemat.
2021. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szeretkezés mérettől függetlenül akkor okoz(hat) gondot, ha a kismama méhszájanxitva van, mert egyéb bacik és egyebek bekerülhetnek és vetélés, koraszülés lehet belőle.


A nagy méret max neked lehet kellemetlen/ fájdalmas, mert érzékenyebb lehetsz ott lent/bent.


Az apuka döfködései nem rázzák le a beágyazódott petét. Ha ennyi rázkódástól elmegy, akkor más áll a háttérben.

2021. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedve Utolsó!

Köszönöm szépen a részletes válaszod, megnyugtatott :)

2021. nov. 29. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!