Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek e ezek terhességi...

Lehetnek e ezek terhességi tünetek, akkoris ha a tesztem negatív lett?

Figyelt kérdés
Megváltozott közérzet, néha nagyon fáradékony vagyok néha megleően energikus. Reggeli rosszullét, többnyire émelygés és hányinger, de volt hogy hánytam is. Vasas, vagy vérszerű íz van a számban, valamint sokszor felszabad az ínyem bizonyos helyeken. Nem tudom, hogy ez mennyire számítható tünetnek, különböző oldalakon olvastam,hogy ez is lehet az, de az utóbbi hetekben minden nap álmodok, többnyire emlékszem is rájuk (általában félévente álmodom úgy, hogy emlékszem is rá). Folyamatos fejfájásom volt napokon keresztül. Az arcbőröm pár hét alatt megromlott, főleg az arcom alsó részén akné szerű kiütések. A mellemen érzem, hogy nagyon lett kicsit, de fájni nem fáj. A méhem néha néha menstruációszerűen fáj rövidebb ideig. Védekezés nélkül szoktunk együttlenni a párommal. A menstruációm kb másfél hete múlt el, később jött meg mint szokott, és kicsit rövidebb is volt. A hányáson kívül az összes tünet már menstruáció elött jelentkezett, a hányások menstruáció után. A tesztem (cyclo) negatív lett amit ma csináltam. Szerintetek van rá még remény, hogy terhes lehetek?

2021. nov. 30. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kitárt. Ilyen tünetek mellett, ha terhesség okozná bármelyik teszt pozi lenne. Pont félidő körül vagy ezek már bőven jók lehetne ovus tünetnek.


Túlzottan figyeled magad ezért mindent betudsz tünetnek. Használj lh tesztet várd az ovut és legyetek együtt.

2021. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem, hogy például évek óta dohányzom, majd kb egyik napról a másikra undorodni kezdtem tőle, a szaga is nagyon kikészít. A menstruációm "összetételében" nem volt más, csak később jött és hamarabb ment.
2021. nov. 30. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Ha a vérnek és a negatív tesztnek nem hiszel....menj dokihoz. Vagy 3000.- forint egy hcg vérvétel és aznap megtudod az eredményt. És akkor nem kell agyalni rajta.


Ha tünet van akkor hcg is és pozi teszt is.

2021. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hcg, amire reagál a tesztcsík, akkor tüneteket okozni sem tud. Tehát inkább a fejedben van ez.
2021. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes és ezt tedd rendben a fejedben is és elmúlnak a ,,tünetek" is
2021. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így tettem le a cigit és akkor még nem voltam terhes :)
2021. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a cigit le kellene rakni, ha már gyereket szeretnél. Az is rontja a teherbeesés esélyét.
2021. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!