Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, de 8napja...

Negatív teszt, de 8napja késik és tünetek is vannak. Szerintetek terhesség lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ovum. után 2nappal védekezés nélkül együtt voltam a párommal. Kb egy hét után éreztem hogy a bal petefészkét kicsit szurkalt de nem volt fájdalmas. A mensim előtt görcsölnek egy kicsit de most kivételesen nem fajt annyira mint szokott! Mindig olyan érzésem volt hogy jajj mindjárt meg jön és mentem a WC-re de semmi, egy nagyon pici Barnazas volt mensi napján semmi más. Ami fura nem jött ki rajtam pattanás se pedig mindig szokott egy kettő, és a mellem nem faj ami szinten szokatlan mert mensi előtt mindig nagyon érzékeny. A szagokra kicsit érzékeny vagyok, hányinger párszor volt, a sós zsíros ételeket kívánom nagyon. Ma van hogy 8.napja késik gondoltam csinálok tesztet, negatív lett reggel csináltam igaz második pisisből. A másikat is megcsinaltam az is negatív lett. Szerintetek van esély terhessegre? Örülnénk a babának természetesen!:) de nem volt tervben, viszont nagyon boldogok lennénk ha baba lenne a dologban. 21eves vagyok!

2019. máj. 23. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! 8 nap késés után,biztosan mutatná a teszt,ha babáról lenne szó.:)

Egyébként honnan tudod az ovud biztosan?

Menj el orvoshoz bármi miatt késhet,nekem egyszer volt így,csak a gyulladás késleltette,rá félévvel megint késett 11 napot,biztosak voltunk benne,hogy baba van a dologban, erre kiderült,hogy nincs rendbe ciklusom,IR,PCOS..

A teszt mutat ha baba van!!

2019. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány napos a ciklusod? Vagyis hány nap telt el az együttlét óta?

A terhes tünetek mint kívánósság, hanyinger, általában nem jelentkeznek ennyire az elején. Én is sokszor kicsit beleképzeltem, hogy ez az, de valójában csak jobban figyelsz a testedre.

Érdemes lenne orvost felkeresni, ha amúgy mindig rendszeres a ciklusod, akkor azért, ha még amúgy is kimarad egy-egy akkor azért

2019. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A naptár szerint nézem az ovum de tudom az nem 100%os.

Dokihoz 2het múlva van idopontom azért is tettem fel ide a kérdést.

Remelem minden rendben lesz:/

2019. máj. 23. 12:01
 4/15 A kérdező kommentje:
31-32napos szokott lenni a ciklusom de volt már 33 is. És olyan 17nap telt el azóta! Intimed tesztet csináltam :)
2019. máj. 23. 12:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Az Intimed teszt szar amúgy. Facelle-t próbáld meg.
2019. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most hogy én is jobban utána olvastam sokan írtak hogy ki se mutatta meg szellem csikrol beszéltek.. igazad van!😅 pár nap múlva ha nem jelentkezik a mensi akkor újra tesztelek egy másik fajta tesztel:)
2019. máj. 23. 14:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Én x-epil tesztet használtam, akkor 6 napja késett a mensim, esti pisiből néztem, és rögtön pozitív lett! :) szerintem ha baba van, akkor már mindegy, melyik pisiből csinálod a tesztet. Próbálj ki egy másik fajtát! Szurkolok! :)
2019. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok neked!🤗

X epilt vettem majdnem de láttam ebből egy darab van, hat gondoltam elviszem én akkor az utolsót 😂🙏🏻

Koszonom, ha teszteltem irok mindenképp!🤗

2019. máj. 23. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
ovu elott vagy ovukor kell egyutt lenni kozvetlenul, utana ket nappal mar nem igazan tudsz teherbe esni, mivel a kilokodott petesejt elhal azonnal, ha nem termekenyul meg, a sperma meg kb. 2-5 napig el, ha jok a korulmenyek...
2019. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem volt tervben a baba ezért is nem figyeltem annyira hogy ovu előtt legyünk együtt, ez így alakult. Nyilván azért tettem fel a kérdést vajon mitől lehet ez, mert orvoshoz meg odébb van az idopontom😊

Ma csináltam cukros tesztet és nem olvadt el a cukor, buborékos lett. Youtubon láttam.. valaki hallott már erről amúgy?😃

2019. máj. 24. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!