Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura teszt! Szerintetek?

Fura teszt! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vagyok a 12. Dpon, tudom, tudom, korai stb. De teszteltem ma. Egy facelle 10-es teszttel. Kb 1 óráig semmit nem lehetett látni rajta, talán valami árnyékot. Ott hagytam, beledobtam egy üres viragkaspoba, amit előtte mostam ki, ezért az alja nedves volt. Most ki akartam dobni a tesztet és ezt láttam rajta. Tud ilyet egy teszt, ha vizes lesz?

Velemenyetekre vagyok kiváncsi, természetesen tulelem, ha negatív és csak így viselkedik a teszt, ha vizes lesz hosszabb ideig picit.

Nekem az fura, hogy eloben teljesen rózsaszín a csík, mert nem is gondolkodnek, ha mondjuk szürke lenne. De így fura.

[link]

[link]



2021. nov. 30. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Szia. Én is látom azt a 2. csíkot de így a leírásod alapján fura.

Szerintem kB mindenki azt tanácsolja majd, hogy 2 nap múlva tesztelj 🙂

Én 11.dpon vagyok. Szombaton tesztelek majd először ha nem jön meg😊 az már 15.dpo lesz, 31.ciklusnapom

2021. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Mivel egy óra után nézted meg, ez már nem jelent semmit, negatív.
2021. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hosszú körítéssel együtt is negatív, főleg ha elolvasod a tájékoztatót, amiben leírja, mennyi időn belül kell leolvasni azveredményt. Ha utána megáztatod és 1 óra múlva nézed, attól még nem válik pozitívvá
2021. dec. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
pár nap múlva tesztelj újra, ez így nem értékelhető
2021. dec. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl értékelhetetlen az eredmény. Meg se nézem, mert bármit mutat, az nem mérvadó.
2021. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek, akkor nem reménykedem :)
2021. dec. 1. 08:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Tény, hogy időn túl nem nézegetünk tesztet, viszont azt is írtad, mintha időn belül is láttad volna. Nekem pl száradás után jobban látszódott a korai pozi tesztemen a csík szintén facelle. Nyugodtan tesztelj majd még és várd ki azt a bizonyos 10 percet. Utána ne nézegesd, hacsak nem lesz korábban egyértelmű :)
2021. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nyilván mindenki le fog pontozni, mert itt ez a szokás, de azért leírom neked a saját tapasztalataimat.

Mindhárom terhességemnél a 11. dpo-n teszteltem először pozitívat, mindegyik időn túl lett csak pozitív. Következő napokon végzett tesztek már időn belül is pozitívak lettek. A sikertelen ciklusokban viszont soha egyetlen tesztem sem vált pozitívvá száradás után.

2021. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, aki lepontozott nem tudom mi rosszat látott benne. Nekem pl még sose lett időn túl sem pozitív tesztem, ha nem vtam terhes. Javasoltam, hogy csináljon másikat... De nagy ostobaság tényleg...


Amúgy olvastam olyanokat akik szándékosan vízzel csinálták meg a tesztet mikor pozitív lett nekik, hátha hibás és a víztől is 2 csíkos lenne😂 hát nem lett...

2021. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöld kezecsket adtam, mindenkinek köszönöm a véleményét :)

Nekem sem volt soha időn túli pozi tesztem, ha az a teszt nega volt, akkor negatív is maradt hónapokkal később is mikor nagytakaritottam és dobáltam ki őket :D erre voltam kiváncsi, hogy víz hatására történhet e ilyen ezzel a teszttel, mert tényleg furcsa. És ráadásul, hogy színes a csík, jó helyen van, egyszóval klappol. Multhonapban ugyanilyen facelle meg azóta is nega. De csinálok a mensi kimaradása után és meglátjuk. :))))

2021. dec. 1. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!