Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség ezt most nem értem? ...

Segítség ezt most nem értem? Teszt

Figyelt kérdés

Sziasztok

Dpo 12 vagyok ma jön meg vagy nem.

Dpo 10 negatív teszt

A többi képen. A facelle mára nem erősödött.

A predi itt 9 perces fotó(2 percnél egyértelmű volt.nálam a kémiai mindig ugy volt h pozi teszt után már másnap nega lett. Ez most nekem fura h egyértelműen pozi de a facelle picit sem erősödött tegnap óta. Volt valaki ilyen helyzetben?


[link]


2021. dec. 1. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Holnap már valószínű erősebb lesz.

Ahogy emelkedik a hcg a szervezetedbe, úgy fog sötétedni.

2021. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt értem de mára semmi és azért 1 nap alatt is talán egy picit kéne neki?.
2021. dec. 1. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában 2naponta duplázódik a hcg és azzal együtt kb 2naponta szokott erősödni a teszt is.


Egyébként szurkolok :)

2021. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, 2 naponta duplázódik a hcg, főleg ha nem várt előtt vagy napján vagy, teljesen oké :) ne aggódj, holnap-holnapután sokkal erősebb lesz, drukkolok én is :)
2021. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van az 3 nap is... nekem pl 4 napig egyformák voltak kb a tesztek aztán a nem várt napján lett határozottan erősebb. Minden esetre szépek a tesztjeid, légy türelemmel :)
2021. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

A mai

2021. dec. 2. 06:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Na már azért sötétebb 😊
2021. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Ezt az egészet egyáltalán nem értem.....miért nem értem?? pedig érettségim is van!! Az lehet a baj, hogy egy logikus lény vagyok....Beletörődtem...
2021. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!