Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kiss segitseget kérnék en...

Egy kiss segitseget kérnék en mostmar tenyleg nem ertem ezt. Valaki volt mar igy?

Figyelt kérdés
Januar 3 an jött meg használok ovulavios tesztet ami 12en pozitiv volt( tudom hogy pozitiv teszt utan 18 36 orával van peteérés )12 es 13 an jo bö nyakom is volt 12 14 együtt is voltunk 15en hajnalba iszonyatos nagy fajdalomra ebredtem anyira fajt a hasam hogy csak összegörnyedve feküdtem a fürdöszoba padlon a fajdalom csilkapíto utan se tudtam nyulni hogy bevegyem . 29 kellett volna megjönie nem jött meg nem is fajt a hasam nem görcsöltem ma reggel 31 én ara ebredtem hogy megint iszonyatosan faj a hasam a mehszajamon keresztül szuras jobb baloldalon az egesz mehem iszonyatosan szurt a fajdalom a gyomromig sugarzott iszonyatosan hanyinger érzes es anyira izadtam hogy tupa viz lett a ruham (hoza tesz sosem izadok)most ha vissza szamolom azt a 14 napot akkor 17 ére esek hogy akkor volt peteérés hoza teszem akkor is együtt voltunk.ha es nem verzek pisileskor kicsit piros wc papir.teszt a tegnap negativ volt.erti ezt valaki?
2015. jan. 31. 09:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt.1 oran keresztül szenvedtem hogy majd meg halok lassan 4 orája mindha semmi se törtent volna nem faj a hasam nem is görcsölök
2015. jan. 31. 09:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj mèg 2-3 napot ès tesztelj újra! Ill. tagolhatnád a mondatokat, nagyon zavaró ìgy.
2015. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi igen most hogy ujra atolvasom igen zavaros pont veszöt lehagytam ép utközben irtam .probalom kijavittani de nem sikerül
2015. jan. 31. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!