Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle hatását éreznem...

Ovitrelle hatását éreznem kellene? Ki mikor érezte a szurkálást, görcsöket? Tegnap 15:30-kor kaptam teljes adagot, de még mindig nem érzek semmit. Olvastam, hogy szokott előbb repedni mint 36 óra.

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Ciklusaim 27-30.naposak. Endometrium 10,5mm volt, domináns tüsző 22mm. Beadta mind a 250 mikrogrammot.

Elvileg éreznem kellene, nem?

Vagy tényleg csak 36 óra múlva kezdődnek a görcsök stb, addig semmit nem érezni?

2021. dec. 8. 13:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem... Vagy az is lehet, hogy inkább nem figyeltem annyira. Neked is ezt javaslom. Egy héttel előtte kaptam a kiskutyámat, vele voltam elfoglalva nem idegeskedtem rajta, hogy sikerül e.. Es sikerült elsőre 🙃

Próbáld elfoglalni magad valamivel, és ne csak erre gondolj. Szorítok!

2021. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem délután kell beadnom, kíváncsi leszek.

Előző alkalommal a beadás másnapján éreztem szúrkáló fájdogálást.

2021. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem különösebben semmit, pedig kaptam már sokszor. Volt Closty-s kezelés többször, 5 inszemináció, 5 lombik. Egyiknél se éreztem, hogy megreped.

Sok sikert kívánok neked!

2021. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! 🤗

Sok sikert nektek is!!

2021. dec. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!