Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászhoz van időpontom,...

Nőgyógyászhoz van időpontom, mit fog látni a hüvelyi UH-n, ha együtt voltam a párommal az ovu környékén?

Figyelt kérdés
Általában 30-33 naposak a ciklusaim, így nem is tudom pontosan, hogy mikor van ovu. Az utolsó menstruáció nov 15. én kezdődött, dec 1. és 4. én voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Kb erre az időre saccolnám az ovut. De már foglaltam korábban időpontot éves szűrésre nőgyógyászhoz dec. 15 re. Láthat bàrmit a doki a vizsgálat alatt?

2021. dec. 10. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megvastagodott nyálkahártyát esetleg, ami vagy a közelgő menstruációt vagy pedig a terhességet jelzi.

Magyarán nem fog látni semmi biztosat.

2021. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
30-33 napos ciklussal számolva kb. épp december 15 körül kell megjönnie... Nem volt a legokosabb dolog akkorra foglalni időpontot rákszűrésre...
2021. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt időpontom éves szűrésre.

Mielőtt mentem, reggel csináltam egy tesztet, pozitív volt. Mondtam neki, hogy nem emiatt jöttem alapvetően, de van egy pozi tesztem. még semmit nem látott, visszahívott 2 hét múlvára.

2021. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, egy 2 mm-es petezsákot látott :)
2022. jan. 4. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
2 mm? Jó szeme van a dokinak :) És ezt december 15-én, 4 hét 2 napnál látta? Ki ez a doki? Mert szerintem innen sokan szeretnének majd hozzá járni...
2022. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!