Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi uh vizsgálathoz...

Hüvelyi uh vizsgálathoz nőgyógyászati vizsgálóasztalra kell felfeküdni, vagy sima vizsgálóasztalra?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam eddig hüvelyi uh-n, akkor sima vizsgálóasztalra kellett felfeküdni, és felhúzni a lábakat, és úgy történt a vizsgálat, más berendezés nem is volt a helyiségben. De ahova most megyek, ott van hagyományos nőgyógyászati vizsgálóasztal is. Vajon azon történik a vizsgálat?
2013. márc. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Többnyire az UH gép mellett van egy sima ágy is és arra kell feküdni . Nekem is így kellett tenni nőgyógyászati rendelőben. Aztán meg át menni az UH helységben ott csak ágy van nincs vizsgáló asztal.
2013. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vizsgáló székben ultrahangoznak, hanem sima ágyon. A szék más szögből megközelíthető az orvos számára :) kényelmesebb neki ha sima ágyon fekszel, a legtöbb rendelő így is van kialakítva. :)
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen felszerelés van a rendelőben, mindkettőn el tudják végezni.
2013. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sima uh sima ágyon van, hüvelyi uh nőgyógyászati ágyon
2013. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én voltam mindkettőn. sima vizsgáló asztalon felhúzott terpesztett lábakkal és voltam lábtartós vizsgálóasztalon is.

miért fontos neked, hogy milyen az asztal?

16hkm

2013. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sima asztalra feküdtem, olyan jó kis puha volt, még a lábamat se kellett nagyon felhúzni, így is sikerült a vizsgálat:)
2013. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak szék van az sztk-ban. A legfurcsább, hogy a hasi uh-t is ott csinálják. Tisztára kényelmetlen.
2013. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!