Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki a napokban...

Van itt olyan, aki a napokban kezdte a ciklusát és babát szeretne? Sorstársakat keresek.

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Van már babátok? Mit tesztek meg/vettek be a cél érdekében?
2010. szept. 6. 15:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szeptember elseje óta mérem a hőmet

babát szeretnénk az ősszel/télen.


szept. elseje óta próbálkozunk

már van egy lányunk két éves lesz.


mit teszek meg?

most fogyózunk kicsit - (1-2 kg-t szeretnék leadni a fenekemből és a pocakomból )és szeretjük egymást ...

2010. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, fél éve próbálkozunk. Előtte 7 évig fogamzásgátlót szedtem (sajnos)...

Pattanásos vagyok, sokat barnázom is, a méhnyálkahártyám is vékony, ezért vitaminokat szedek: méhpempő, e-vitamin, gravida.

2 hónapja elkezdtem szedni a barátcserjét, de ez sajnos most nagyon bekavart nekem, így nem tudom mi legyen ezek után.

Már napok óta barnázgatok, egyre jobban, így ma vagy holnap meg fog jönni.

Én már nem tudom mit csinálhatnék ennél jobban, próbálok nem rágörcsölni, lúgosított vizet is iszok, de kezd elegem lenni.

Aki nem akarja annak összejön, nekünk meg nem.

Veled mi a helyzet? Mióta próbálkoztok?

2010. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mi ebben a hónapban/ciklusban kezdjük a próbálkozást. 1 hónapja szedem a Gradivát, mert elég gyenge az immunrendszerem, úgyhogy kell egy kis rásegítés. A hőmet az elmúlt ciklusban kezdtem mérni, hogy tudjam, minden rendben van-e (úgy néz ki, igen).

Egyébként már van gyerekünk: pár nap múlva lesznek 15 hónaposak az ikreink, úgyhogy nekünk ez már a 3. baba lesz (remélem összejön).

2010. szept. 6. 15:52
 4/29 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: a barátcserje mit rontott a helyzeten? Eddig csak jókat olvastam róla...

Dokid esetleg mondott valamit a barnázással kacsolatban?

2010. szept. 6. 15:54
 5/29 anonim ***** válasza:
pl mink is próbálkozunk április óta,közben volt egy kis hormon bajom is,az első baba volna,22éves vagyok,és a büdös életben nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót se más bogyókat,egészségesen élünk,és a ciklusaim is normálissak,most mit mondjak?nekem is csak azt mondják h ne görcsöljek,dehát nem görcsölök rajta csak szeretnénk és kész,minden adott nálunk és mégse akar sikerülni...különben nekünk is multhéten volt a peteérésem remélem hogy mostmár tényleg összejön-drukkolok nektek!
2010. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

Ezt a ciklusom 08.31-én kezdtem, tehát a 7. napon vagyok.

Ez év májusa óta próbálkozunk az első babánkkal de eddig sikertelenül. 09.20-án elmegyek egy nőgyógyászhoz adjon tanácsot vagy segítsen be valamivel. Változó a ciklusok hossza, és ha beállítaná, talán nagyobb esélyem lenne... Terhes vitamint szedek (Gravidát) nem kávézok (ez volt az egyetlen káros szenvedélyem) és igyekszünk minél többször együtt lenni a férjemmel. Ovulációs tesztet használok és hőmérőzök, hogy minél pontosabban tudjam, mikor kell anyait-apait beleadni, hogy összejöjjön a babó. Én csak azt nem tudom hogy kell, nem rágörcsölni a dologra... :)

2010. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én is Neked/Nektek! Elvileg egy hét múlva már tudni fogod...
2010. szept. 6. 16:01
 8/29 anonim ***** válasza:

első vagyok


hogy szeretnéd hogy tartsuk egymásban a lelket hogy tapasztalatokat osszunk meg és biztassuk egymást?


-iwiw van-e ott is lehet..


-vagy itt és megkülönböztetjük magunkat - beleirunk valami egyedit a kérdésbe v. ilyesmi?


nekem jöhet az iwiw, a freemail és itt a gyik.

ha kell priviben megirom hogy hol találsz meg.


C

2010. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ez a rágörcsölés téma tényleg nehéz. Én is úgy vagyok vele, hogy ha valamit nagyon szeretnék, azért sok mindent megteszek, ha meg nem sikerült elkenődöm. Talán nem szabad eljutni addig, hogy az ember sírjon egy mensi megjövetelekor... Annál lazábban kell venni az életet.
2010. szept. 6. 16:04
 10/29 A kérdező kommentje:

Mivel mindenki válaszát csak itt látni, itt írhatnánk egymásnak a tapasztalatokról, jelenlegi fejleményekről stb. esetleg egy keresztnév vagy becenév megadásával, így mindenki tudni fogja, kiről van szó.

Ha esetleg valaki privátban akarna levelezni, írhat oda is.


Ági

2010. szept. 6. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!