Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban lenne peteérésem,...

A napokban lenne peteérésem, és fáj mellem! Ebből lehet tudni, hogy volt-e már ovu vagy csak lesz? Vagy nincs összefüggés, mikor kezd fájni, elötte vagy utána?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:16
 1/8 anonim válasza:
ovu tesztel tudnád a legjobban belőni, hogy mikor lesz péd.
2011. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg két hét múlva tesztelhetek is nem?:)
2011. szept. 29. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
14 napra rá már tesztelhetsz, de szerintem én a helyedben megvárnám a kövi mensi kimaradását. akkor már biztosat mutat a teszt.
2011. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MIért nem érti senki a kérdést?Csak ércelődtem mert a válaszoló nem a kérdésre válaszolt!
2011. szept. 29. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.biztos, hogy van összefüggés, nekem is érzékenyek a melleim a középidőben, tojásfeh.nyákom is ilyenkor van, és többször néztem az ovul. teszttel, ami szintén ebben az időben pos. volt mindig. Így lett ebben az időben sikeres is, mert baba lett. Ha ez jó hír számodra akkor reménykedhetsz! Én olvastam, hogy van akinek pont akkor (is)érz. a melle amikor ovuláció van, vagy lesz.
2011. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ovuteszt szerint,kalkulátor szerint és a tünetek szerint is 1-je az ovu napja!csak az a fura hogy lassan egy hete fáj a cicim,és még most is!Remélem sikerült!
2011. okt. 2. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet a cici fájás az még csak a jelzése, de nem biztos hogy aznap be is következik.
2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem,csak azt szerettem volna megtudni hogy elötte is meg utána is fáj?vagy megvan a "sorrend"?
2011. okt. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!