Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egymás utáni 2 nap pozitív...

Egymás utáni 2 nap pozitív ovutesztből a második napi az "igazi"?

Figyelt kérdés

Szombaton is és vasárnap is pozitív lett az ovutesztem, de csak pénteken és szombaton tudtunk együtt lenni a férjemmel. A vasárnapit is csak azért csináltam már, hogy megnyugodhassak, hogy akkor szépen megvolt az LH-hullám, de csak mára lett halványabb a tesztcsík, tegnap még ugyanolyan erős volt, mint a kontroll.

Most akkor vajon melyik nap volt az ovum? Vagy létezhet, hogy ilyen sokáig tart? Nagy hiba volt, hogy tegnap nem kerítettünk módot az együttlétre? Félek, hogy a tegnapi volt a "valódi" ovuláció, bár tudom, hogy elvileg a péntek-szombati együttléteknek elég jó esélye van, hogy betaláljanak, ha betalálnak, de akkor is.


Másnak mi a tapasztalata? Hogy működik ez?


2021. dec. 13. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Az utolsó pozitív teszt utáni első negatív napon van valószínűleg az ovuláció. Azaz ma. De akár a korábbi is sikeres lehet, viszont ma is érdemes lenne együtt lenni🙂
2021. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!