Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy halvány pozitív terhességi...

Hanna9810 kérdése:

Egy halvány pozitív terhességi teszt után (ClearBlue), két napra rá, reggeli vizeletből negatív (ClearBlue digitális)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi a fent leírt kérdésre!

A menstruációm két napja késik, bár nem teljesen mérvadó mivel van, hogy 4 napot is csúszik.

A kérdésem az lenne, hogy érdemes tovább tesztelgetnem míg esetleg be nem toppan a “nemvártam” vagy emelkedik a hcg hormon a szervezetemben, vagy ezt elkönyvelhetem sikertelen próbálkozásnak?

Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2021. dec. 11. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is tegnap teszteltem pozit, nemvart elott vagyok még, még tesztelek ketszer, hogy szepen erosodik e, és jovoheten hivom a dokit, ha szep eros pozik lesznek. a beagyazodas 5 nap kb, ezert erdemes megvarni a nemvart napjat, akkor agyazodik be teljesen. januar elso heten szeretnek menni dokihoz, addigra lesz szivhang.
2021. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A digitális nem a legérzékenyebb teszt. De ha 2 napja volt egy egyértelmű pozitív teszted még ha halvány is, akkor szerintem már mutatnia kéne. Lehet, hogy kemiai terhesség. Szerintem tesztelj 2 nap múlva még egyet.
2021. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent lehet kesobb volt a peteérésed, es kesobb agyazodik be, vagy kemiai terhesség.
2021. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aranyszabály, hogy mindig csak egy típusú teszttel tesztelünk, mivel csak azokat lehet összehasonlítani.

Én megkockáztatnék még egy tesztet azzal, ami először pozitívat mutatott.

A digitális amúgy is teljesen felesleges, csak többe kerül - kettőig elszámolni meg talán mindenki tud ingyen is.

2021. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:)

Csalódott voltam ma reggel mikor a digitális negatív lett hiszen, úgy gondoltam, hogy ha a másik pozitív lett akkor talán ez is az lesz, ettől vártam a megerősítést ami sajnos elmaradt!

Azért még reménykedem, hogy baba van a dologban, de megfogadom a tanácsaitokat és türelmesen várok a teszteléssel is!

2021. dec. 11. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, drukkolok! Majd írj, ha újra teszteltél.
2021. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Pár nap múlva újra kell tesztelni, csak így derülhet ki mi a helyzet
2021. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A digitális az 25ös érzékenységű, a másik meg gondolom 10es teszt amivel teszteltél, ezért lehet ez, bár ha 2 napja késik, azért már mutatnia kellene a 25ösnek is. Nekem 6 napja késik, és a 25öst teszten egyforma erősségű a 1 csík.
2021. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi, egyforma erősségű a 2 csík, félrenyomtam :D
2021. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyszer sajnos már volt kémiai terhességem, ott 4 pozitív tesztem lett (igaz, hogy halvány volt de a napok előrehaladtával erősödött valamicskét)! Viszont a digitális akkor is negatív lett. Hasonlóan a mostani helyzethez azt gondoltam akkor biztos nincs baba, majd még 2 tesztem pozitív lett.

Aztán megjött az erős vérzés görcsökkel..

Megfogadtam, hogy ez alkalommal nem fogom elhamarkodni a tesztelést de ilyenkor türelmesnek lenni szinte lehetetlen!

Most megvárom ezt az átlag 4 nap csúszást, szóval két nap múlva tesztelek megint. Nagy a remény!

Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat!:)

2021. dec. 11. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!