Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-sesek ti hogy vettétek...

Pcos-sesek ti hogy vettétek észre hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Főleg azok a tapasztalatok érdekelnek ahol esetleg nincs rendszeres mensi és spontán estek teherbe.

2021. dec. 15. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sógornőm sehogy. Műtétre ment, felvételkor megvizsgálta a főorvos (nálunk ez a szokás volt akkoriban), azonnal uh, 17 hetes volt.
2021. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel szerettünk volna babát, én teszteltem egyet havonta a biztonság kedvéért, akár véreztem, akár nem.
2021. dec. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Akkoriban mindig hosszu ciklusaim voltak en meg meg voltam bolondulva egy gyerekert es habar tudtam, hogy ugyse jonne meg 28 nap utan, mindig teszteltem akkor. Persze mindig negativ volt. Egy ido utan megbeszeltem magammal, hogy semmi ertelme ezzel szivatni magam, ezert megfogadtam, hogy csak es csakis akkor fogok legkozelebb tesztelni, ha teljesen egyertelmu terhessegi tuneteim lesznek. Aztan egy par honappal kesobb voltunk egy hetveges parizsi kirandulason es habar sokat mentunk napkozben, elkepzelhetetlenul faradt voltam, minden percben barhol el tudtam aludni. Valamilyen indittatasbol vegul ugy dontottem, hogy megiscsak csinalok egy tesztet. Semmi hanyinger, mellfeszules, hasfeszules stb nem volt. Es a leges-legnagyobb meglepetesemre pozitiv lett 😍 most 10 eves a lanyka es van egy 7 eves kishuga is ❤️❤️❤️
2021. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Így utólag is gratulálok ☺️ Én is szeretnék kicsivel kevesebb mint 1 hónapja döntöttük el, hogy akkor belevágunk. Nem 100% hogy pcosem van, de vannak cisztáim és rendszertelen lett a mensim csak jövő hónapban megyek endokrinologushoz. Tudom, hogy pcoseseknél a ovulációs teszt nem valós, de 37,38. napon csináltam akkor kezdett erősödni majd a 40-41 en már erős csík volt. Akkor ugye együtt voltunk. Viszont én is tesztelgettem elötte egy csomót és hát ugyan úgy mint a 3-as válaszolónak negatív lett. Tegnap volt egy kis pecsételő vérzésem, de csak 1 kis csík.. Elméletileg lehet beágyazódás is, mert pont ez "ovu" után a 11-12 nap volt. A napokban piszok fáradt voltam de még nem merek tesztelni, mert lehet csak megakar jönni, így hétvégéig várok, de nem ringatom magam reményekben még van időm ☺️
2021. dec. 16. 12:14
 5/15 anonim ***** válasza:

3as vagyok :)

Baromi nehez varni, de probald meg, hatha kibirod ;) minel kesobb tesztelsz, annal biztosabb, hogy poz lesz vagy megjon 😀 es nem pocsekoltad el a tesztet 😀

Majd meseld el, mi lett, kivancsi vagyok! Drukkolok! 🤞

2021. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eszeveszetten hánytam. 1 het nonstop hanyas utan eszembe jutott,hogy lehet csinalni kellene egy tesztet a biztonsag kedveert. Hat jll tettuk. :)
2021. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Közben megjött 53 nap után furcsa volt, mert nem szokott pecsételő vérzésem lenni majd abba marad 1 napot és a következőn megjön😅 Igazából számítottam rá, de nem szomorodom el még kevesebb mint 1 hónapja döntöttünk arról, hogy babát szeretnénk, így rengeteg időnk van. Próbálkozunk tovább és majd ha egyértelmű jele lesz annak, hogy terhes vagyok akkor tesztelek. 😁 Ha esetleg sikerül mindenképpen fogok írni ide ☺️ Addig is szívesen fogadom a válaszaitokat ☺️
2021. dec. 17. 22:20
 8/15 anonim ***** válasza:
6os vagyok,most amugy en is hasonlo helyzetben vagyok,mint te. Szules ota meglepoen napra pontosan 31 naposra bealltak a ciklusaim. Mult honapban 8.dikara esett,meg is jott,viszont szokasosnal is gyengebben,azonban 8-9 napig is eltartott. Most pedig meg semmi hire,hogy meg akarna jonni. 3 teszt is negativ... November 15.en vedekezes nelkul,24.en ovszerrel,most 10.diken viszont megszakitva voltunk egyutt. (Nem vagyunk teljesen raallva a baba-temara,csak csinaljuk,mikor,hogy gondoljuk. 😅) Szerintem az egyuttletek ideje,es a megativ tesztek miatt kizart nalam a baba (amit egyebkent kicsit sajnalok,bevallom lelkem melyen remenykedtem). Valoszinuleg megint az ir+pcos kavar be... Drukkolok neked!
2021. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én még nem vagyok "rendesen" diagnosztizálva. De augusztus óta rendszertelen a mensim. Júniusban voltam dokinál ő nem mondott semmit. Aztán szeptemberben, mert enyhe bal oldali petefészek gyulladásom volt. Októberben voltam, mert még mindig rendszertelen.. 39,41 és most 56 napra jött meg. Októberben a 3. nőgyógyász azt írta a papíromra, hogy "számos apró folliculust" lát az uh-n viszont az előző 2 meg se említette pedig tudták, hogy babát akarok... Mind a 3 magán doki jó értékeléssel... Nem hiszem, hogy azok a ciszták 2 hónap alatt kerültek oda.. Annyit mondott a doki valószínűleg azért nem szóltak és írták a papírra, hogy minden ok mert mindig megjött vagy viszonylag rendszeresen van mensim... Szóval elegem lett mostanra és januárban megyek egy szülész-nőgyógyász, endokrinológushoz aki ebben és abban is tud segíteni. Ezért azóta mióta tudom igyekszem diétázni, szedek D vitamint és tornázni is fogok na meg nem védekezünk kb 1 hónapja ahogy írtam. Azért is kérdeztem, mert még tanácstalan vagyok az egész kapcsán és ha esetleg még is sikerül, hogy ismerjem fel. 😅
2021. dec. 19. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Terheleses vercukor/inzulin vervetelen voltal mar?
2021. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!