Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-sesek ti hogy vettétek...

Pcos-sesek ti hogy vettétek észre hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Főleg azok a tapasztalatok érdekelnek ahol esetleg nincs rendszeres mensi és spontán estek teherbe.

2021. dec. 15. 22:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még nem januárban megyek először endokrinologushoz gondolom ő fog elküldeni 😅
2021. dec. 19. 17:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a terhességi tesztem 😊 Nem sokára megyek dokihoz remélem minden rendben lesz. Ha jól számolom 5.hetes terhes lehet az utolsó mensi óta
2022. febr. 16. 09:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező?
2023. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13as de aranyos vagy, hogy erdeklodsz, engem is ertesitett rola a gyakori emailben, en a 3as vagyok 😊 Kerdezo, most latom, tavaly februarban lett egy pozitiv teszted, kepzeld, nekem meg kicsit elotted, januar vegen 😊 harmadik Kislanyunk most 10 honapos 🩷 en is szivesen olvasnek rolatok!
2023. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as és 14-es


Azóta megszületett a kisfiam már 10 hónapos rosszcsont 🤗 Képzeljétek mióta megszültem és nem szoptatok azóta rendszeres a mensim (28 napos ciklussal) a terhességem alatt terhességi cukros voltam és mivel a diétát nem tartom jelenleg (nem tudom) emiatt még nem voltam kontroll terhelésen viszont itthon rá mérek a cukromra amikor diétásan étkezem és minden rendben van vele. Probléma mentes volt a szülésem még úgy is hogy mellé epilepsziás is vagyok.


Nagyon kedves tőletek, hogy érdeklődtök utánam 🥰 Nagyon örülök 14-es hogy szintén sikerült a baba 🤗

2023. aug. 26. 09:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!