Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma is jo ha egyutt vagyunk?

Ma is jo ha egyutt vagyunk?

Figyelt kérdés
Tegnap volt eros pozitiv ovulacios tesztem. Ma negativ. Akkor ma van az ovulaciom napja? Jol ertem?
2021. dec. 17. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A pozitív teszttől szamitva 24-36 ora a tüszőrepedés, és onnan kb 24 óráig termékeny a petesejt, papírforma szerint.

Így, hogy te tudod mikor teszteltél pozitívat pontosan, tudsz számolgatni, de ez csak papírforma.

2021. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2021. dec. 17. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy nem is szexelnétek,ha itt azt mondanák?
2021. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Egyetertek a 4essel

Csak azert szexelni, mert azt mutatja a teszt, hogy kell...

Szamomra ez olyan abszurd.

Mi is vártunk 1 évet a lanyunkra, tudom milyen. De 1db tesztet nem csináltam, és 1x nem szexeltünk muszájból.


Sajnálom a párodat

2021. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

5

+1

Arról ne is beszéljünk hogy akkik ennyire rámennek erre a gépies szaporodásra, ott elég gyorsan tönkremegy a kapcsolat.

2021. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Istenem miert kell a tobbsegbol kiindulni? Az hogy esetleg azert mert paromnak jelenleg olyan a munkabeosztasa az senki fejeben meg sem fordul ugye? Rogton tamadjak az embert eszetlenul. De igen ha azt mondjak itt hogy ugrak ki a 10.rol azt is megteszem nem? Ennyire nem kell az embert hulyenek nezni. Egyebkent a kerdesre kell valaszolni nem masok maganeletebe turkalni. Ki miert hogy csinalja…. a sok rossz indulat ami itt az emberekbe van nagyon szomoru meg az is hogy arra pazarolod az idod hogy egy ilyen elcseszett kommentet ide bokj.


Aki rendesen valaszolt annak nagyon szepen koszonom!

2021. dec. 18. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokból kinézem,hogy ugrana.
2021. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz csak gratulalni tudok.
2021. dec. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!