Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 3 nappal...

Menstruáció előtt 3 nappal barnázás. Ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés

Ez a második próbálkozós hónapunk.

6.-án vagy 7.-én lehetett ovulációm a naptár szerint. 21.-én kell megjönnie. Tegnap nagyon éles görcs/szúrás volt az alhasamban pár percig, ma pedig (17.-én) erős menstruációs görcsökkel enyhe barna folyásom volt. Olyan szomorú lettem, hogy csináltam gyorsan egy digitális Clearblue tesztet, ami negatív lett. Nekem minden menstruációm barna folyással kezdődik, aztán hirtelen átvált vérre, és az ilyen erős menstruációs fájdalom, mint ami ma volt, csak már az erős, intenzív vérzésnél szoktak jelentkezni. Azóta az erős menstruációs görcsöket felváltotta egy nagyon enyhe görcsölgetés, az se folyamatos, plusz a barna folyás is teljesen eltűnt..Nagyon furcsa ez így nekem..Nem az a baj, hogy el kell engednem a hónapot, csak ez most tényleg nem áll össze. Mindig pontosak a ciklusaim, 3 nappal a menstruáció előtt, ilyen erős fájdalmakkal fogalmam sincs mi lehetett ez a mai barnázás..

Mi a véleményetek?



2021. dec. 17. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy korábban fog megjönni 1-2 nappal.
2021. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem valószínű
2021. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha a leírtakból bármi terhességet jelentene, akkor már a teszt is pozitívat mutatna. A görcs és a vérzés egyértelműen nem baba, hanem menstruáció.

A ciklus pedig bármikor felborulhat, sőt ha visszaolvasgatsz, a próbálkozós hónapokban ez még gyakoribb is talán.

2021. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Bakker te meg fogsz őrülni, mire teherbe esel.
2021. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ha már csak 1 csepp barnás dolog is volt mensi előtt 2-3 nappal, mindig megjött utána. 2 hónap semmi, majd akkor fogsz terhes maradni amikor nem görcsölsz rá a témára. Ez a fajta stressz és akarás és tünet kutatás egy természetes fogamzásgátló.

Barátnőm is azt állította, hogy nem pörög a témán, az se baj ha nem lesz, aztán majdhogynem öngyilkosságig hajszolta magát 8 hónap sikertelen próbálkozás után.

2021. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Természetesen mindenkinél máshogy alakul az előjel, de én a kérdésedre nemet írnék


Nekem is voltak ilynekek, mindig megjott 1_2 napra rá


Amikor teherbe estem egy icipici pecsételő vérzés volt a papíron...

2021. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!