Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van esély a teherbeesésre?

Így van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
A naptár szerint tegnap (kedden) volt peteérésem, mi pedig szombaton voltunk együtt. Még csak most kezdtük a témát, nem szeretnénk időzítetten együtt lenni. Ebben tapasztaltaktól kérdezném, hogy így is van esély a teherbeesésre? Vagy inkánb nem sok?
2021. dec. 22. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem sok. Bár a naptár kicsit sem megbízható.

Értem, hogy nem szeretnétek időzítetten együtt lenni, de ha nem a peteérést napjaiban (+/- 1 nap) vagytok együtt, akkor abból baba sem lesz.

2021. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van rá de az se baj ha 2,3 naponta együtt vagytok
2021. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ovulacios teszt csodakra kepes
2021. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért csinálnék ovulációs tesztet ha pont azt írtam, hogy nem ídőzítetten akarunk együtt lenni?
2021. dec. 22. 14:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi!
2021. dec. 22. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Ovulációs tesztet azért csinálnak a nők, hogy tudják, mikor van peteérésük. Attól még nem kötelező a szex.

Ha biztosra akarsz menni a babagyártással, akkor olyankor kell együtt lenni.

Ha biztosra akarsz menni azzal, hogy nem gyártasz babát, akkor olyankor nem kell együtt lenni.


Kicsit önellentmondásos a kérdésed, mert elméletileg bele akartok vágni a babaprojektbe, de nem érdekelnek a termékeny napjaid... Akkor mi a kérdés?! Szexeljetek mint eddig, aztán talán majd egyszer véletlenül pont jókor lesztek együtt.

2021. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy homerozes. Vagy pedig egész honapon at, 2 - 3 naponta legyetek egyutt.
2021. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez inkább csak elméleti kérdés volt, mert hiába kerestem rá, mindenhol mást írnak. Csak tisztábban szerettem volna lenni vele, hogy működik ez az egész. Aztán ha nem jön össze így, akkor muszáj lesz megtervezni a dolgokat, de az első hónapokban nem akarunk rögtön ezzel kezdeni.
2021. dec. 22. 20:52
 9/11 A kérdező kommentje:
*tisztában
2021. dec. 22. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
3-4 nappal előtte simán jó. Sokan lettek így terhesek.
2021. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!