Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett peteérés vasárnap...

Lehetett peteérés vasárnap vagy csak most lesz?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel amikor felkeltem az ágyból olyan érzésem volt mintha vizes lettem volna. Aznap este együtt is voltam a párommal. A petefészek szúrkát csak ma érzem. Lehet még belőle baba ha ma együtt leszünk? Vagy elég a vasárnapi?
2010. szept. 7. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Énis vizesnek éreztem magamat, csak én ma reggel!! És a hőm is nagyon leugrott, plusz pattanások, előző napokon enyhe hasszurka és nekem azt mondják, most lehet az ovum! Szerintem neked vasárnap volt az ovud akkor! Hőt nem szoktál mérni? Szerintem még legyetek együtt ma is!
2010. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hőt mérni.:( Sajnos nem mindig egy időbe keltem nyáron. De majd ha a fiam megint megy oviba elkezdem mert akkor mindig fél 7-kor kelek. :)
2010. szept. 7. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Hát én nagyjából azonos időben szoktam kelni. Nálam a hétvégén van az, hogy talán később kelek, bár mostanában felébredek magamtól akkor is korán, és hőt mérek. :) Aztán meg visszaalszom.
2010. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!