Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma pozitív lett az ovuláció...

Ha ma pozitív lett az ovulációs tesztem, akkor jó ha ma este leszünk együtt?

Figyelt kérdés
Tegnapi még egy picivel halványabb volt, ma viszont egy kicsivel erősebb, mint a kontroll csík. Tegnap este is együtt voltunk, meg ma este is tervben van. Így szerintetej jó?

2021. dec. 26. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
"tervben van", hogy, lehet ezt tervezni? Drágám este 7kor dugunk? Számomra ez olyan nemis tudom, pontozzatok le nyugodtan.
2021. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

1# én egyetértek veled. Ezt az tesztelgetést sem értem. Általában nekik nem sikerül mert katonásan vannak együtt .

Gyere muci most KELL szexelni,mert ajjaj lesz

2021. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Édeseim, máskor gondolkodjatok mielőtt válaszoltok. Nyilván nem ez az első hónap, hogy próbálkozunk, és sajnos ezért kell tesztelni és tervezni. Nem tudhatjátok ki mióta próbál teherbeesni sikertelenül. De aki nem volt még ilyen helyzetben az úgysem érti sajnos, hiába írok bármit is.
2021. dec. 26. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Éppen ezért tart el sokáig, mert görcsöltök. Gondolom késés előtt meg hcg-vel tesztelsz aztán csalódsz ha megjön.4 évig csináltam ezt. Tudom miről beszélsz. Aztán elengedtem. 3 hónapra rá terhes lettem. Ajánlom neked is
2021. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
5os egyetertek (1es vagyok). Sejtettem hogy régebb óta megy a próbálkozás de baratnomek is, ilyenek, 3 gyerek után gorcsosen próbál egy negyediket osszehozni, kb minden szex fáj neki és már csak nyűg de együtt "kell" lenni mert ovu van. Azóta sem jön a gyerek. Nem kell ragorcsolni. Nem jön tőle hamarabb ha, programozottan szexeltek se, sőt számomra ez igenis rontja a szeretkezés meghittseget, mert már szinte kényszer.
2021. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a rágörcsöléstől meg elengedéstől lesz vagy nem lesz gyerek, én tök lazán álltam neki vagy fél évig, aztán amikor elkezdtem rágörcsölni és ovutesztelni meg vitaminokat szedni meg hormonpanelt nézetni, na akkor jött össze. Ha ti nem tudtok úgy együtt lenni a párotokkal, hogy estére rákészültök, hanem csak spontán a dugóban estek egymásnak a kocsinak, tegyétek, de ne legyetek már ennyire gonoszak, gyerek mellett is meg kell tervezni az együttléteket, vagy legalábbis nem lehet olyan spontánul csinálni. Az meg, ha középidő környékén tudatosan vannak együtt, nem jelenti, hogy különben is katonás rendben megy az egész.


Kérdező: elvileg a pozitív ovuteszt utáni napon érdemes együttlenni, szóval ha megoldható, én holnapra tolnám az együttlétet, ez elvileg a férfi oldaláról is előnyösebb, de ha nem tudtok holnap (is) együtt lenni, akkor teljesen jó ma is. Kitartást és szurkolok nektek!

2021. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovu előttiből sikerült eddig mindidg, 1 - 2 nappal a + teszt előttiből lett a fiam.
2021. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!