Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely a terhessegre ?

Mennyi esely a terhessegre ?

Figyelt kérdés

28-30 naposak altalaban a ciklusaim, parom belem élvezett a 27 illetve 28 napon is, tabit nem szedek viszont utana kimostam magambol a spermat. (Tudom nem sokat szamit) igy mennyi esely van terhessegre ?

Illetve nekem nem szokott lenni 14 nap körül nyúlós méhnyaknyákom, egesz ciklus alatt (kiveve mensi persze) sima híg huvelyvaladekom van, de semmi fertőzésem nincs.

Több mint egy éve vettem eszre hogy nincs mehnyaknyak kozepidoben es nem tudom mi okozza, mas járt mar igy? Akkor ez azt jelenti peteeresem sincsen?

Koszi ha valaszolsz



#fogamzásgátlás #Ovulacio elmaradasa
2021. dec. 27. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
50%
2021. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az igaz hogy meg ha ovulaciokor van egyutt egy par akkor is csak 25% esely van a terhessegre ? Ugy hogy mindketten egészségesek. Most olvastam nagyon meglepett….
2021. dec. 27. 20:36
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Édes istenem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom sírjak vagy nevessek😅😭😂
2021. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyöblítés nem ér semmit, mert valamennyi sperma ejakuláció után már a méhedben van.

Kevés az esély, de van.

2021. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor teljesen mindegy, hogy a ciklus melyik napján jársz, van esély a terhességre. Hogy a fenn leírt hülyeségetekből lett-e baba, az majd megfelelő idő múltán egy teszttel lesz kideríthető.
2021. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Kimosta... értitek, kimosta 🤦‍♀️🤣🤣🤣👏
2021. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van esely. A kerdes hogy kb mennyi. Szerintem se sok

Irtam, hogy tudom nem er semmit a kimosas 😂😂

Amúgy évek ota beszelunk a párommal rola szoval nem lenne gond egy baba, csak eppen mentem furdeni utana szokásosan es nyilvan ott is megmosom magam 😁

2021. dec. 27. 20:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha élesben próbálkozik egy egészséges pár a babával (tehát peteéréskor sperma kerül a nőbe) akkor is csak 25% az esély a teherbeesésre.

Tehát a kicsi az esély, de van. Ha nem akarsz babát, akkor mindenképp vegyél be esemény utáni tablettát.

2021. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!