Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely a terhessegre ?

Mennyi esely a terhessegre ?

Figyelt kérdés

28-30 naposak altalaban a ciklusaim, parom belem élvezett a 27 illetve 28 napon is, tabit nem szedek viszont utana kimostam magambol a spermat. (Tudom nem sokat szamit) igy mennyi esely van terhessegre ?

Illetve nekem nem szokott lenni 14 nap körül nyúlós méhnyaknyákom, egesz ciklus alatt (kiveve mensi persze) sima híg huvelyvaladekom van, de semmi fertőzésem nincs.

Több mint egy éve vettem eszre hogy nincs mehnyaknyak kozepidoben es nem tudom mi okozza, mas járt mar igy? Akkor ez azt jelenti peteeresem sincsen?

Koszi ha valaszolsz



#fogamzásgátlás #Ovulacio elmaradasa
2021. dec. 27. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

"Tudom, hogy van esely. A kerdes hogy kb mennyi. Szerintem se sok"


Jó, és akkor ha most 3% esélyből leszel terhes, akkor boldogabb leszel? Vagy mi?!😂

2021. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis válaszokat

A cinikusabbakat mar kevesbe 😬😬

Nem, miert lennek boldogabb ? Csak kivancsi vagyok🤔🤔

2021. dec. 27. 21:18
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta nincs nyák ovunál, 3 éves lesz a fiam, és az lh tesztek, progiszint alapján van ovum.
2021. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan rá.
2021. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyák, vagy lehet vizesebb jellegű folyás. Mindkettő a termékenységet jelzi. De nem vagyunk egyformák, lehet nálad más nyák változás jelzi az ovut.

Ha mostanában kellene megjönnie, akkor értelemszerűen az ovun már jócskán túl vagy és a szervezeted teljesen máson dolgozik, így kb. 0% az esélye annak, hogy teherbe essél. Kivétel ha az adott ciklusod felborult valamiért, amit ugye előre nem tudhatsz, ha nem figyeled magad.

2021. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ertem, ezek szerint normalis hogy nincs nyák

Koszi szépen

2021. dec. 28. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!