Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.14. én vol menzim.24. én...

Aug.14. én vol menzim.24. én nagyon erősen pozitív volt az ovu tesztem, próbálkoztunk is becsületesen. Most 11. re nem várom, de nagyon erősen émelygek 2 napja, ma a melleim is feszülni kezdtek. A mai tesztem negatív. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok, decemberben volt vetélésem, még nagyon szeretnék babát :)
2010. szept. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még semmi sincs veszve, hiszen a pozitív ovuteszt után 12-36 ra múlva van ovuláci, tehát kb. a 12-13. dpo-n lehetsz. Ha nem jön meg 11-én, tesztelj. Drukkolok neked.
2010. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Miért vetéltél el?Nincs sárgatest elégtelenséged?Csak azért kérdem,mert 10.napon van az ovulációd,és ez is lehet annak a jele,hogy hamarabb van mint 12-14. nap.Szorítok,hogy sikerüljön,de ha pecsételgetsz azonnal írass fel progeszteront!Nekem is kellet,hogy megmaradjon a babám!
2010. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

A vetélésemre (11. hét végén) a doki azt mondta szerinte vírus okozhatta, magas volt a toxoplazmám is, de az előző 2 terhességemben is olyan szinten volt, a gyerekeink egészségesek, már felnőttek (20 és 18 évesek:)) nehezen, de belenyugodtam, meg látom mások esetét is, de szeretném, ha a 40. szülinapom előtt összejönne...

2010. szept. 7. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!