Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam együtt először...

Most voltam együtt először valakivel és hagytam, hogy ne használjon óvszert, muszáj lenne elmennem 72 órás tablettáért?

Figyelt kérdés

Azt mondta elég sok lánnyal volt így és nem lett egy sem terhes, valamint sok barátnőm is védekezett így elég hosszú ideig..

Nem vagyok erre büszke de már megtörtént 😅

Most még a gyomrom is kavarog de lehet már csak beképzelem, hogy ennek köze van ehhez.

Nem ment el bennem és utána is csak másnap reggel voltunk együtt újra, hogy még kevesebb esélye legyen.


20N


2021. dec. 30. 10:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de én sokkal jobban aggódnék, hogy elkaptam valami nemi betegséget (akár egy rossz hpv-t), főleg, ha a pasi minden lánnyal gumi nélkül csinálja...
2021. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
A 20 éves már igencsak nő, már két éve nagykorú!
2021. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
12# Te tényleg hülye vagy vagy valaki segít ebben? Iróniát ismered? A kiscsaj szűz volt és felelőtlen...ezért nem nevezném én sem nőnek még
2021. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem apja is ezt mondja a többi csajnak, simán szexszel gumi nélkül, a mi gyerekünk is így jött össze, akit simán eltitkol.


Az ilyenek semmit sem tanulnak, nem fejlődnek, és hazudnak mind a vízfolyás. Ő is simán befűz bárkit.

2021. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy butaság volt. Menj orvoshoz, vegyenek kenetet és írass esemény utánit. Később majd egy HIV teszt sem ártana. Soha többet ne csinalj ilyen hülyeséget.
2021. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egy STD szűrés nem ártana.
2021. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
13 hű, de nagy poén volt!
2021. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
11-nél a pont.
2021. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőm mikor ilyen történt,nemibeteg lett...egyetlen egy alkalomból

Ő is ugy volt vele,oh pont ő fog elkapni valamit? Hát sikerült elkapnia 18 évesen

Ma 35 éves, és nincs párkapcsolata,kezelésekre jár,belebetegszik az egészbe

Öngyilkos 2szer akart lenni, azt mondogatja 3jára sikerül


Ha szexelsz,használj gumit! Ne tedd tönkre az életed,fiatal vagy még

Nincs gumi,nincs szex,ennyi az egész

Aki tisztel téged,felhúzza,és nem problémázik rajta,ezt jegyezd meg


Jót akarunk,ne légy könnyű "préda",mert híre megy,utána meg nem lesz normális életed,sem komoly kapcsolatod


Légy nehezen megkapható,legyen tartásod,mert csak az ilyen hölgyeket,lányokat kedvelik azok a pasik,akik komolyan akarják majd veled


Minden jót,jó egészséget

2021. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Faszán, talán elkaptal ég jó némi betegséget és terhes is vagy. 20 évesen hogy lehetsz egy 14 éves szintjén?
2021. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!