Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19-én kellene megjönnie, de...

19-én kellene megjönnie, de már 2-3napja fájnak a melleim, de másképpen mint menzi elött. Lehet baba előjel vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 17:13
 1/2 anonim válasza:

Nekem is fájt a mellem, legyél türelmes és ha nem jön meg akkor tesztelj.Az igaz, hogy mensinél is meg babónál is fáj, így csak akkor lehetsz biztos ha elmarad a mensi.

Türelem.

Szorítok.

2008. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem menzi előtt soha nem fájt a cicim. De mikor terhes lettem, a nem várt előtt 4 nappal úgy elkezdett fájni, hogy nem tudtam hason aludni, a párom nem ölelhetett meg, csak melltartóban járkáltam, aludtam mert nagyon fájtak. (aztán sajna pár hét múlva elment...)

Ha neked ez szokatlan akkor lehet baba miatt is!

Drukkolok!

2008. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!