Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik gyógyszer mellett estek...

Akik gyógyszer mellett estek teherbe foglalkozott vele az orvosotok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondott valamit miért lehet (normálisan szedtem természetesen), vagy nem különösebben érdekelte, csak a terhesség ténye?
2022. jan. 2. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha valaki normálisan szedi akkor nem valószínű hogy terhes lesz.


Az más, ha valaki betegség miatt gyógyszert szed, vagy a hasa megy, emiatt nem hat a fogamzásgátló, de az meg nem normális szedés, mivel mindenki tudja hogy akkor csökken a hatása

2022. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En amikor elkezdtem szedni akkor az első napokban nem hat még, ekkor estem teherbe. Annyit mondott hogy szólt hogy az a biztos hogy 2 hétig védekezni kell :D (nem mestruaciokor kezdtem szedni) szoval nálunk egyértemű hogy mi volt a " gond", más ilyen esetet én nég nem hallottam konkretan.
2022. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 2 hónapja azt mondta az orvos, hogy pl. az antibiotikum nem csökkenti a hatást, pedig mindenhol azt olvastam, hogy igen. Na erre varrjál gombot! Régebben csúnyán néztek a tabletta mellett teherbe esőkre, és kockázatosnak gondolták. Most azt olvastam, hogy nem okoz gondot a babánál, hiszen a fogamzásgátló a peteérést akadályozza meg, a babára nem árt. Persze amint az ember megtudja, hogy terhes, azonnal abbahagyja....
2022. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta találtam egy olyan kérdést is itt gyakorin, ahol a hölgy szinten gyógyszer mellett, szintén covid oltás után esett teherbe. Lehet “meddőség” ellen is jó lesz 😂 Kezdem azt hinni, hogy emiatt történhetett. Igazából nem gond, persze először kétségbe estem, de már örülök, hogy így alakult. Azt nem szeretném csak, ha az orvosom “ferde szemmel” nézne rám emiatt.
2022. jan. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!