Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az fSH-szintnek menstruácio...

Az fSH-szintnek menstruácio után mikor kell elkezdeni csökkenie és hány napig, a peteérésig? Amúgy egy álltalános vérvételen mért FSH szint ha 11,98 az baj, vagy pont hogy ebből kell csökkenie? Légyszi irjatok mert nem értem és megijedtem hogy magas!

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ciklus elején mérték a 11,98-at, az tényleg magas. Klimaxra, petefészek kimerülésre utal. De ezt csak akkor jelenti ki a doki, ha több hónapon keresztül ilyen magas. Hány éves vagy? És az LH értéke mennyi volt?
2008. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok átlag 30-32naposak a ciklusaim és a16.napon mérték. Ezek szerint nem baj? Már sirtam is ugy kétségbe estem hirtelen. Köszönöm a válaszod!!!
2008. dec. 14. 18:59
 3/4 A kérdező kommentje:
ja az lh pedig33,48.
2008. dec. 14. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Az érték jó. Van peteérésed, ezt bizonyiitja.

Nyugi!

2008. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!