Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolakin szint mivel...

Magas prolakin szint mivel jön rendbe és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
És mennyi idő kellett a teherbeeséshez?Mennyire volt magas a prolaktinod?
2011. júl. 9. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
900 Volt, 1 hónapnyi 3x1 Bromocriptin után lement 120-ra.
2011. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!És miután lement, abbahagytad a gyógyszert?

És ha igen, utána megmaradt ilyen alacsonynak?

2011. júl. 9. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre úgy tűnik, hogy igen (március elején hagytam abba), de ha babát terveztek, szerintem szedned kell az első trimeszterben végig. Engem csak azért állítottak le róla, hogy hátha így marad és így nem kell 6-8 évig szednem. De egyébként eléggé valószínű, hogy visszaugrik, kivéve, ha szoptatás miatt/után volt magas.
2011. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
500 volt kaptam bogyót, fél év alatt ment le 50-re ami még mindig határérték feletti, akkor lettem terhes:), szülés után egy évvel újra nézték, sosem volt normális de nagyon picit volt csak határérték felett, nem is adott rá bogyót a doki és így is sikerült teherbe esni , most várjuk a tesót.Ez egy szépen kezelhető állapot ne aggódj.
2011. júl. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár tizeddel volt csak a határérték felett. 3x1 bromocriptinnel a következő hónapban már terhes is lettem.
2011. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Nekem a szopi után nem állt vissza és mikor megnézték 543 volt (a labor szerint 497 ig jó)3 hónapi szedtem bromót napi 2x1 szemet, és kiderült, hogy túlzottan levitte 10-re ahol az alsó határ 102 lett volna.Szép fokozatosan elhagytam a gyógyszert. Abbahagyás után 3 héttel voltam kontrollon és akkor már a normál értéken belül volt.Voltam uh-is és szép nagy petét látott érésben a doki már a ciklusom 7. napján. Azóta eltelt 38 nap és még nem jött meg. Egyszerűen nem merek tesztelni. Persze babát szeretnénk.
2011. júl. 10. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj! :)
2011. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt magas,de szivárgott 3hónap után még mindig a tej.Most 2hétig kellett szednem napi 1-et (bromoc.),hogy elapadjon.Remélem ebben a hónapban összejön a tesó!drukkolok,teszteljél!!!!
2011. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2014. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lett baba igen !! Azóta mar a 3.-at várom :-)
2014. nov. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!