Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély terhességre?

Mekkora az esély terhességre?

Figyelt kérdés
Szeptember elején történt egy kis baleset, kiszakadt az óvszer, másnap rá olyan 9-10 órára vettem be esemény utáni tablettát. Utána kicsit több, mint egy hetet késett a menstruációm, így csináltam egy tesztet (pontosan 2 héttel a baleset után), ami negatív lett. Másnap csinálni akartam még egyet, de arra megjött már. A következő hónapban szintén megjött, teljesen szabályos időpontban. Viszont a legutóbbi menstruációm már több, mint 3 hete késik, teljesen kimaradt. Emellett kissé görcsöl az alhasam olyan 1-2 hete. Van okom aggodalomra? Vagy csak az esemény utáni tabletta miatt borult fel a ciklusom? Hozzá teszem sosem volt szabályos a ciklusom, nem egyszer előfordult már, hogy 1-2 mensim teljesen kimaradt, viszont az alhasi fájdalmak kicsit aggasztanak.

2022. jan. 3. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
abból a balesetből nem lehetsz terhes, hisz 2x is megjött. de ha az megnyugtat, vegyél egy tesztet és csináld meg.
2022. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen rapszódikusan menstruálsz érdemes volna állandóan tartani otthon tesztet, és ha késik tesztelni. Ha terhes is vagy nem abból az aktusból.
2022. jan. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
NEM vagy terhes, de hiába mondjuk itt gyakorin, mert ugysem hiszed el. Ez már nem az első kérdésed. Már elmúltál volna 20 hetes, ekkor már a baba mozgását is éreznéd és valószínűleg pocakod is lenne. De megjött a mensid 2szer is. Menj orvoshoz!
2022. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de először írtam ki ezt a kérdést..😅 csak azért aggódok, mert ilyen fájdalmat még sosem éreztem, mintha húzódna a hasam
2022. jan. 3. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Esemény utáni okozza valószínű mert az egy lórúgásnyi hormon a szervezetnek és nem ürül ki pikk-pakk ahogy semmilyen hormonkészítmény.Nem véletlen van pl lombik beültetések között 90 nap kihagyva

Nem vagy terhes az biztos.Meg van a hormonháztartásod zavarodva plusz mint írtad amúgy sem szabályosak a ciklusaid.Orvoshoz menj hormonpanelt nézetni és uh,IR-t és Pcos-t kideríteni van e vagy egyéb probléma

2022. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Szeptember óta b*sztál elmenni egy nőgyógyászhoz hogy legalább megnézesd magad? Még akkor esélyesnek láttad a terhességet,3 hete kimarad de egy telefont se emeltél meg.

Szeptember óta közel 5 hónapos terhes lennél kis csillag,nem gondolod,hogy egy kicsit jobban oda kellene figyelni legalább magadra és nem tippelgeti meg neten másokkal totózni,hogy vajon terhes vagy-e vagy nem?


De szerencsére kétlem,és még egy darabig jobb is ha ez így marad.

2022. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, szeptemberben mivel megjött, meg utána is, ezért nem igazán volt okom elmenni orvoshoz :D igen most késik és menni is fogok, szerencsére kiirni gyakorira ezt a kérdést csak 3 perc volt előtte. De köszi a kedvességed 😘😘
2022. jan. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!