Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok és letelt...

Ha terhes vagyok és letelt több mint 2 hét az aktus óta akkor a nap bármelyik szakaszában megcsinalhatom a tesztet? Mindenféle keppen kifogja mutatni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen fontos sietni a teszttel? Épphogy elkezdett beágyazódni, ha valóban megtermékenyült a petesejt. A következő vérzéssel ki is ürülhet, ezért szokták megvárni a menzesz elmaradását a teszteléssel. Ha orvosi oka van, akkor el kell menni a nőgyógyászhoz és ő meg tudja nézni a HCG szinted. De sima bolti teszt szinte kizárt, hogy bármit mutasson ilyen gyorsan.
2022. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjonnie mert ma vagyok a ciklusom 28napjan. Viszont az elmúlt két hónapban 30-35napra jött meg(talán azért mert felvoltam fázva). Elég rendszertelen a ciklusom. Ovulaciom már volt.
2022. jan. 6. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
2 héttel utána már mutathatja. Nem feltétlenül, mert nem biztos, hogy a fogantatás egyidejűleg történik az aktussal, lehet pár nappal később is. De ha már több mint 2 hét eltelt, akkor igen, jó eséllyel mutatja egy teszt, hogy terhes vagy-e, vagy sem.
2022. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mensim előtti napon és mensi utáni napon voltam együtt a párommal. Gondolom mar ki kellene adnia ha terhes vagyok.
2022. jan. 6. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz nyugodtan :)
2022. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt is együtt voltam a párommal védekezünk ugyan de kiszakadt a gumi. Ha az elovaladektol terhes lettem ha egyáltalában volt a gumiba akkor nem fog már megjonni a mensim ugye?
2022. jan. 6. 14:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha viszont megjön akkor nem lehetek terhes igaz?
2022. jan. 6. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk: a mensid előtti és a mensid utáni napon voltatok együtt, és ennek 2 hete van ma, amikor a 28. napon vagy? Ezt mégis hogy sikerült így kimatekoznod?! Diszkalkúlia?

Amúgy meg üdv, Felfázóska. Már azt hittem, eltűntél. Múltkor is mondtam, hogy a leghosszabb ciklussal, azaz 35-tel számolj...

2022. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem ma telt le a két hét az aktusok óta hanem már egy jó hete.
2022. jan. 6. 14:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!