Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A BeeWell Fertilite méhpempő...

A BeeWell Fertilite méhpempő létezik hogy segített?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem el szedni. Elértem hogy a 24-25 napos ciklusom beálljon 27-28 napra, és a premens tünetek enyhültek (nincs migrénem és hasgörcsöm napokkal előtte).

A babával február óta próbálkozunk ( vannak már gyermekeim tehát a görcsös akarás nincs jelen).

De most nagyon furán érzem magam. Alszok el bármikor, gyenge szédülős vagyok ma.

Dec. 19 utolsó mensi.

Ovuláció naptár szerint 30-a és éreztem is. Együttlétek: 25, 27, 29, jan.3.

Szóval a mai nap után elgondolkoztam. Létezik? Vagy csak kimerültem? Esetleg betegség tünetek? Tudom még ez nem lehet ilyenkor messze a mensi de valakinek hátha van tapasztalata.



2022. jan. 7. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem szeretnélek álltatni, az a helyzet hogy brutál frontos most az időjárás. Még legalább 1 hét a menzesz ha minden igaz, szóval szerintem talán a frontokat érzed.


Ettől függetlenül, még az is lehet hogy 1-2 hét múlva lesz egy pozitív teszted. Szorítok hogy így legyen! Nekünk 2 év próbálkozás után a 3. méhpempős hónapban jött össze (ki tudja volt-e összefüggés, én hiszem hogy igen 😅)

2022. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! #1 vagyok

Megkérdezhetem, hogy alakult? 🙂

2022. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs semmi sajnos.

Most femibion 0 és inofolicot eszek/iszok.

A méhpempő kapszulát szüneteltettem 3 hónapig most kezdtem újra.

Meglátjuk.

2022. ápr. 10. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!