Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő tapasztalatok? Kinek...

Méhpempő tapasztalatok? Kinek mikor sikerült teherbe esni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 2 hónapja kezdtem elszedni méhpempőt. D-vitamint és e-vitamint plusz elevitet is szedek mellé. Kinek mi tapasztalata a méhpempőről? Nem a kapszulásra gondolok. Mikor sikerült teherbe esni vagy hogyan hatott?

2021. jún. 3. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült. Hónapokig szedtük, párom is és én is. Sehogy sem hatott. Kidobott pénz volt.
2021. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk ugyanaz, mint elsönek!
2021. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatakozom az előttem szólókhoz...
2021. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem segitett. 13 hónapja probalkozunk reménytelenül. A méhpempővel 5 hónapig kinoztam magam mert amúgy egy gusztustalan ízű valami de semmi haszna nem volt.
2021. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás. Csak ráfogják, hogy használ.
2021. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki skkor lesz pont terhes amikor a méhpempőt eszi az csak a véletlen műve. Biztosan nem a pempőtől van. Csak nagy biznisz es hat el kell adni azt is a méhészeknek. Ismerek olyat aki évek óta eszi es közben volt vetélése, mehnyakrakja, gluten erzekeny lett . Tehát az immunrendszerre sincs annyira jó hatassal.
2021. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem mondom, hogy biztosan attól sikerült a babánk, de mi is már 1 év probálkozásnál tartottunk, mire vettem méhpempőt. 1,5 havi adagot szedtem be kb, utána pozitív lett a teszt.

Ha másra immunerősítésre használt nekünk :)

2021. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk sem vált be! Lassan 2 éve próbálkozunk. Ez idő alatt egy missed ab és egy méhen kívüli "sikerült". Méhpempő max immun-erősítésben segített, de babánál semmit.
2021. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!