Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viszonylag kevés együttléttel...

Viszonylag kevés együttléttel mikor sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja álltunk rá a babaprojektre. Én 23 vagyok, párom 27. De mivel nemvagyunk túl gyakran együtt (kb heti 1x, vagy 1,5 hetente 1x) így félek hogy nemfog összejönni, erőltetni viszont nem akarom a dolgot, nehogy kényszernek érezze. Tudom hogy 2 hónap nemsok, de naptár szerint próbalok kb ovu idejére időzíteni. Akinek kevés együttléttel lett baba, azoknak mikor sikerült? :)
2022. jan. 8. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, első hónapban. Kiszámoltam mikor van peteérésem és akkor voltunk együtt. Abban a hónapban össz-vissz 2x.
2022. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem tervezett volt, csak 1x nem védekeztünk a hülye fejünkkel, a másodikra meg nem volt időnk igazán - kb peteérés napján (sosem tudom mikor van, mindig össze-vissza jön meg, csak vettem egy éves átlagot) 2x voltunk együtt, rá 2 napra 1x és már a pozitív teszt jött
2022. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerek 1-2 hónapon belül összejött, nem voltunk sokat együtt. De az első több, mint egy év múlva jött össze egészségügyi problémák miatt, gyógyszert is kellett szednem, meg diétáznom.
2022. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor használj ovu tesztet, hogy lásd kb mikor van ovud
2022. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal
2022. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
ovu teszt, és/vagy hőmérőzés. volt egy pár hónap amikor szünetelt a babaprojekt, utána az első próbálkozós hónapban összejött. addigra az app biztosabbra látta a ciklusaimat, a hőmet is mértem végig, azt is beleszámolta a progi. így egész pontos adatokat adott az ovumra is, így az app szerinti termékeny napokon 2naponta voltunk együtt. fertility friend az app. visszamenőleg is be tudod állítani a mensijeidet.
2022. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi külön laktunk 2 hónapig, hetente találkoztunk 2 napot, ebből 1 hétvégén volt éppen ovulációm, de mégsem jött össze. Ezután már hiába voltunk újra 1 fedél alatt, mégis a 10.hónapra sikerült.
2022. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pont úgy jött ki, h az első próbálkozós hónapban 1 napon tudtunk együttlenni az ovuláció környékén és akkor sikerült is :)
2022. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most megbeszéltük a párommal hogy ovu környékén igyekszünk többet együttlenni. :) remélem hamarosan jönni fog a babó
2022. jan. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!