Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen korán mutatja ki a...

Milyen korán mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Először is szerintetek melyik a legjobb teszt? Tegnap előtt csináltam egy tesztet, de nem mutatott semmit (3 nappal mensi előtt voltam) mondom akkor még várok. Holnap kellene megjönnie, de nem érzek semmi olyasmit mint amit mensi előtt szoktam (érzékeny, duzzadt mellek, hasi görcs) amit nem értek hogy miért. Szóval ha holnap nem jön meg és a teszt se fog mutatni semmit én meg elég érdekesen fogok nézni. :D szerintetek mikor és milyen teszttel próbálkozzak? (Ovulacióm 31-én volt. Aznap is együtt voltunk a párommal és 28-án is)
2022. jan. 12. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossman Facelle. Nem érdemes korán tesztelni, van, akinek 2-3 nappal előtte már mutatja, de ez nem mindenkire igaz.
2022. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 28-a volt a legutolsó együttlét, akkor a következő mensi esedékességének napján már mutatnia kellene. Teljesen mindegy, milyen teszt, a legolcsóbb belemártós tesztcsík is kimutatja a nemvárt napján, ha terhes vagy - tapasztalat.

Egyébként ez, hogy mit érzel vagy mit nem semmilyen találgatásra nem ad okot. A kimaradt menstruáció előtt egy héttel elkezdtem érezni a szokásos pms tüneteimet és a terhesség 7. hetéig megvoltak. Csak annyi változott, hogy nem jött meg és pozitív lett a teszt...

2022. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a 10 dpo-n kimutatta a predictor early, de az xepil is. A predi szerintem egész jó teszt, nagyon érzékeny, és határozottan mutatja már a beagyazodas kezdetétől. Az xepil az kevesbe érzékeny, sok embernek nagyon lassan erősödik. A facelle is erzekeny, és olcsobb mint a predi. Gabriellt ne vegyél.
2022. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!