Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 ciklus napon beágyazódás?

20 ciklus napon beágyazódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy akiknek 30-31 naposak a ciklusaik lehetséges hogy a 20 ciklus napon legyen beágyazódás? Vagy túl korai?


2022. jan. 12. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem 31 napos ciklusokkal, a 18adik napon volt mindig ovuláció, beágyazódás nem tudom mikor lehetett, de 20adik napon nyilván nem. 9.Dpo halvány pozi volt a teszt.
2022. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Pecsételő vérzésem volt a 20-napon pár óráig tartot, van aki ovulációkor vérzik de nekem még eddig sosem verzet de hát persze minden hónap más. 1 hét múlva kiderül:))
2022. jan. 12. 20:34
 3/21 anonim ***** válasza:

Szurkolok, majd írd meg mi lett.

Szerintem az a repedés miatt volt, és nem a beágyazódás miatt. Egyébként én is mindig beágyazódásnak véltem a mensi előtti barnázást, vagy 1 csepp rózsaszínes valamit, de az a helyzet, hogy mikor terhes lettem semmit de semmit nem éreztem az ég világon, és semmi csepp nem volt semmilyen színben sem.

2022. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy a beágyazódás nem egy nap?
2022. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3mas. Persze hogy tudom. De azért reménykedem hogy hamarabb volt ovulációm mert hát sosem lehet tudni :)
2022. jan. 13. 15:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Már 4 napja rettenetesen fájnak a bimbóim, inkáb csípődik, bizsereg vagy nem is tudom de brutálisan fáj hogy majdnem sírtam a munka helyemen de inkab csak a bal a jobb enyhén de a bal jön hogy le szakadjon sose életemben nem éreztem ilyet. Holnap kéne meg jöjjön remélem nem fog :)
2022. jan. 19. 20:45
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia:) Holnap csinálsz is tesztet? Kváncsian várom az eredményt:)
2022. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szia! Hát úgy gondoltam várok pár napot még vele mert most néztem vissza a múlt hónapban 34 ciklus napon jött meg. Szóval lehet most is úgy lesz de remélem hogy nem:( de mindenkép meg íróm pár napon belül:)
2022. jan. 19. 21:04
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ebből itt nagy sírás lesz
2022. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is 31 napos a ciklusom 17-18 napon van az ovulációm

Nekem most először volt (nem az első terhességem)egy kis barnázás akkor mikor még kellett volna jönnie azon a napon és ennyi.. rá 3-4 napra teszteltem pozitívat

2022. jan. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!