Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 1-3 nappal...

Kékszemű kérdése:

Nem várt előtt 1-3 nappal negatív teszt, de furcsaságok... Volt így valaki?Mi lett a vége? ☺️

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11-12. Alkalommal próbálkozunk, igaz ez 10 hónap termése, mert rövidebbek a ciklusaim. Most nem várt előtt 1-2, max.3 nappal vagyok elvileg. 10-es érzékenységű teszt egyértelmű negatív. Pms-es alhasi fájdalmaim is csak tegnap éjjel óta lett, mikor leesett, hogy nem 5-6 napom van még, hanem 1-2, nagyon max.3. Sajnos mivel kimerültem karácsonyra és nagyon rosszul voltam, így ovu után 2-3 nappal voltunk csak együtt. Nem is reménykedtem és most is nehezen, főleg a negatív teszt után. De tegnap bevásárláskor fájt a hátam és a derekam is, alig vártam, hogy végezzek. Ma meg a macska nyalogatta a hasam...nem szokott nyalogatni úgy általában sem, most meg abba se akarta hagyni.

Amúgy a hasfájáson kívül semmi tünet. Ez meg simán lehet PMS.

Csak kíváncsi vagyok, volt-e valakinek ilyesmi ☺️



#derékfájás #alhasi fájdalom #negatív teszt #Macska nyalogat #Nem várt előtt 2-3 nappal
2022. jan. 13. 03:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha negatív a teszt akkor az csak PMS tünet, ha a terhességtől lenne tüneted akkor a teszt már pozitív lenne.
2022. jan. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

Biztos hogy nem vagy terhes.Nekem négy nappal menstruáció előtt,ilyen lett a tesztem.Eszméletlen meglepett,nem gondoltam,hogy ennyire erős lesz.Pozitív teszttel álmodtam és hirtelen felindulásból csináltam egyet. :))


[link]

2022. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem törvényszerű,hogy már pozitívnak kell lennie a tesztnek.Nekem a nem várt napján negatív volt,rá két napra ismételtem ami már pozi lett.Nem félidőben volt peteérésem,ezért.Míg nem jön meg reménykedhetsz,2 naponta ismételj a teszteléssel.
2022. jan. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon ritka utolso.Felesleges remény keltés.
2022. jan. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Hát rendszertelen ciklusnál amúgy kicsit jobban igyekezhetnél számontartani a dolgokat.


Amúgy eddig a negatív teszt melletti "terhestünetek" közül a "zsibbad a bal hüvelykujjam" volt a kedvencem, de most jöttél te a "nyalogatja a macska a hasam" sztorival és felkerültél a képzeletbeli Gyakoris dobogó első fokára, gratulálok!

2022. jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem irtad hany naposak a ciklusaid, es hanyadik ciklusnapon volt a peteeresed.
2022. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Nyalogatja a macska a hasát🤦‍♀️ ugye ez csak vicc, hogy te erre alapozol valamit? Én elhiszem, hogy vágysz a gyerekre, de ne akard már a macska viselkedését is belemagyarázni, ez már keményen megszállott dolog. Mondom ezt úgy, hogy 3 évet vártunk a gyerekre, szóval tudom milyen. De akkor is elég volt egy negatív teszt, hogy tudjam, mi a helyzet. És a kutyám vonyítását nem annak tudtam be, hogy na most ágyazódik be a gyerek a méhembe... 10 hónap után már megkattantál?
2022. jan. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha a terhesség okozná a tünetet akkor pozitív lenne a teszt is.

Amíg negatív, addig nem a terhesség okozza. Ez viszont nem jelenti azt, hogy 3 nap múlva attól még ne lehetne pozitív.

2022. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Tesztelj később is. Nekem két nappal menstruáció előtt pozitív lett. De nálam jelen voltam a szurkálások, csakis terhesség esetén fordult velem el, így abból éreztem, hogy történik valami. Nem menstruációs fájdalom, késszúrás szerű fájdalom. Mivel volt több vetélésem, így már kitapasztaltam, hogy mik a jelek nálam. De ez én vagyok. Minden test más.
2022. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok: Ez a macskás dolog butaság, valószínűleg valami babona. Ilyesmiben nem szabad, nem is lehet hinni. Jószándékból írom.
2022. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!