Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 8. napján rózsaszínes...

Lupcsane kérdése:

Ciklus 8. napján rózsaszínes folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A ciklusaim 26 naposak, 3 hónapja baba projektben vagyunk, január 5.-én jött meg a menszeszem, ez mint mindig 4 napig tartott, és most 4 nappal menszesz után rózsaszínes folyásom van, amit még soha nem tapasztaltam. Mitől lehet, van okom aggodalomra?

Még egy dolog, tegnap este együtt voltunk párommal.



2022. jan. 13. 12:51
 1/4 Contefleur ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az aktus után távozott belőled az esetlegesen bentmaradt vér. Lehet, hogy megsérült a hüvely fala az aktus során. De hormonprobléma is előfordulhat. Ha ez egyszeri alkalom volt, akkor nem kell nagy ügyet tulajdonítani neki.
2022. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! :)

Akkor egyszer fordult elő, most 10.dpon vagyok már, semmi ilyesmi nem történt velem azóta, várjuk a nem várt napot! :)

2022. jan. 27. 12:10
 3/4 Contefleur ***** válasza:
Sok sikert :)
2022. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. jan. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!