Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány rózsaszínes folyás...

Halvány rózsaszínes folyás mitől lehet, tapasztalat? Részleteket lent leírom.

Figyelt kérdés

Január 12-én jött meg.

28-án voltunk együtt (előtte való nap éreztem az ovulációt, bár nem olyan erősen mint szoktam)

És február 1-én is.


Ciklusom 31-35 napos szokott lenni.


Most ciklus 27-én napján vagyok és többször észre vettem a halvány rózsaszínes/barnás folyást.

Néha Szúrkál a hasam és a mellem is.


Általában száraz szoktam lenni ilyenkor már, de most van vizes/nyálkás folyás.


Facelle tesztet csináltam (de minek?! 😀) az negatív lett ugyebár.


Valaki tapasztalat? ☺️



2018. febr. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Megjön hamarosan

Terhes vagy és progeszteronpótlás kell

Hormongond


Ezek szoktak lenni.

2018. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)


Amúgy délután éreztem többször h jobb oldalt szúrkált a petefészeknél.


Hát majd meg látjuk mi lesz. ☺️

2018. febr. 7. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent. A petefészek szurka a női szervezet normális működése. Azért tesztelj majd mert ha terhesen rózsaszín vérzés van az nem jó jel....
2018. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap és ma is tapasztaltam ezt a halvány rózsaszínes/véres folyást. De csak WC papíron lehet látni.

Ma vagyok a 30. Ciklusnapon. (tegnap facelle teszt negatív lett)


Ma eléggé hanyingerem is van, még mindig az ágyban fekszem annyira szarul vagyok, de lehet csak az időjárás miatt :/

2018. febr. 10. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az elős leírt mindent.Kicsit korai volt a teszt, ha nem jön meg akkor a 35.dik napon tesztelsz és lehet pozi a teszt.

A rózsaszínes folyásra írják, hogy az lehet beágyazódási vérzés.Nekem olyan nem volt.

2018. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!