Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után volt aki...

Missed ab. után volt aki azonnal teherbe esett, minden rendben volt a terhességgel?

Figyelt kérdés
1 hete volt missed ab műtétem a 9.hétben. Nagyon szeretnénk “pótolni a veszteséget” ezért minél hamarabb próbálkoznánk. A doki azt mondta 1 mensit érdemes megvárni de igazából ha úgy érzi az ember hogy készen áll rá akkor egészségügyileg nincs akadálya(persze a műtét utáni vérzés abbamaradását megkell várni)
2022. jan. 13. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem termèszetes vetèlès utàn (11. heten) jött azonnal össze a következő baba. Kb 6-8 hèttel vetèlès utàn, nem volt haviverzèsem a 2 terhesseg közt.

Egèszsèges gyerekem született.

2022. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt mondták, hogy 1 mensit várjunk csak. Mi azt kivártuk, 29napra meg is jött, utána vágtunk bele. Össze is jött.


Nekem ez már a 3.terhességem volt (ugye a másodiknak lett missed a vége)

Akkor már volt egy pici fiam.

Fiammal szó szerint probléma mentes terhességem volt, csak azt vettem észre nől a hasam, meg hogy megyünk szülni.


Ellenben a második gyereknél (ugye a műtét utan közvetlen aki sikerült). Vele egy pokol volt a terhességem.

A 17.hétig 7x véreztem. Utána jött a derékfájás. Az elmúl, akkor ugy a 20.héttől szülésig rengeteget, majdnem mondhatni folyamatosan görcsöltem, létezni is alig tudtam sokszor.

Ennyit életemben nem voltam orvosnál (mindig rohantunk az ügyeletre) mint ez a terhesség alatt.

De sosem láttak semmit. Sem a vérzéseknek, sem a görcsnek nem találták az okát.


3 hónapja szültem. A szülés megváltás volt, azota úgy nem fáj semmim (de lett egy méhsüllyedésem és egy servem a hüvelyfalon.ezek mindjuk 100%a szülés miatt lettek)


Hogy most ezek a műtét miatt voltak-e?! Senki nem tudja. De én nagyon arra gyanakszom.

2022. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!