Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási görcsök mégsem...

Tim. kérdése:

Beágyazódási görcsök mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 1 éve próbálkozunk a babával.

Nem várt előtt 1 héttel szurkod a hasam. Inkább bal oldalon. Néha tompább de van hogy erősebb szurkálás.

Egyszer hónapokkal ez előtt éreztem már hasonlót, sajnos akkor sem lettem várandós.

Most sem szeretném bele élni magam.

Esetleg valakinek hasonló tapasztalat? Ha nem beágyazódás, akkor mitől lehet?

Furcsa érzés ezt a két alkalmat leszámítva nem éreztem hasonlót.


25/L



#terhesség #görcs #Beágyazódási görcsök
2022. jan. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akármitől lehet, főleg attól, hogy figyeled.
2022. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltál orvosnál? Rákszűrés, uh rendben volt?
2022. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bél eredetű szurkálás is lehet.
2022. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, tudom hogy bármi lehet, csak érdekesnek tartom hogy pont mindkét alkalommal menses előtt 1 héttel szurkod.

Figyelni nem feltétlen figyelem, csak hát érzem hogy beszúr a bal oldalam… naponta többször


Godnoltam a beleimre, de a petefészek környékén érzem a fájdalmat.


És 1 hónapja voltam utoljára orvosnál. Néztek ultrahangon. Voltam nemi hormon vizsgálaton ciklus 3. és 21. napjan. Pajzsmirigy mukodesem is megnézték. Mindent rendben találtak.

2022. jan. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!