Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás utáni nap a kutya...

Beágyazódás utáni nap a kutya érzi már, hogy a gazdi terhes?

Figyelt kérdés
Furcsan éreztem magam 2 napig(utólag kiderült, hogy akkor volt a beágyazódás) visszagondolva épp, hogy jól lettem a 10 éves kutyám! Munka után végig szimatolta a lábam. (nem szokott ilyet csinálni, engem nem is szokott szaglaszni csak az idegeneket.) illetve bármilyen parfümöt használok meg se érzi, vagy nem foglalkozik vele. Legyintett, hogy biztos ilyen napja van. Majd ahogy mentem a lépcsőn és a hasam egy síkba került a fejével elkezdte a hasamat szimatolni, majd 2x a nemiszervem. Utólag visszagondolva szerintetek a babát erezhette, hogy beagyazodott? Előtte sose szimatolt meg, főleg nem ennyire, és azóta se. Egyébként akkor a 9.dpon lehettem és a teszt meg negatív volt azon a délután.
2020. júl. 2. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Az ugyan nem derülhetett ki, hogy mikor volt a beágyazódás, mert még a jó isten sem tudja megmondani, meg a Földön létező összes orvos közül egy sem tudná. Max ott körül lehetett, de fixre ezt nem szabad kijelenteni, mert senki sem tudhatja.


Én nem hiszem, hogy érezte már olyna korán, utólag minden érzéshez lehet társítani bármit. Mint ahogy sokan állítják, hogy ideje korán azon a teszten akkor is ott volt a két csík. Pedig 20/20 nem látta, csak azért mert jaj két nap múlva meg pozi lett... attól még nem volt pozitív két nappal előtte.


Utólag ezen agyalni már fölös :) Arról hallottam, hogy érzik, hogy baba ott van, mikor már növekszik a pocak. De, hogy jeleznének előre, ilyet még soha sehol. Könnyű is lenne, nem kéne teszt, csak mennék a kutyás barátokhoz :D


Szóval na :)

2020. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak azt érzi, h meg fog jönni...
2020. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem leszek népszerű, de szerintem ha egy kutya a vércukorszint ingadozást vagy a rákot ki tudja szagolni, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy a gazdi hormonális változása miatti eltérő testszagokat (amit mi, ha megfeszülünk, sem érzünk meg) simán kiszagolja. Főleg, hogy saját kutya, tehát ismeri a gazdi szagát.
2020. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia a kutyák sok mindent éreznek mivel az enyém is észre vette nem feltételen állítom, hogy a beágyazódás óta ilyen mint most, de az tuti, hogy ő tudta elsőnek 😀. Az elmaradt mensim előtt a kutyám megakart bolondulni értem védelmezőbb lett ha a férjem elment a kutya egyből jött és a pocim mellé feküdt, rá tette a fejét szimatolta. Le se tudtam rázni magamról😊
2020. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!