Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után spontán terhesség?...

Inszem után spontán terhesség? Kellene védekezni?

Figyelt kérdés
Februárban fogok szülni, inszeminacióval sikerült a hercegnőnk. Régen szedtem fogamzásgátlót, de nagyon nem bírta a szervezetem, mindenféle nyavalyám kijött, így semmiképp nem szeretnék visszatèrni rá. Alapból úgy állnék hozzá, hogy spontán úgysem sikerül, mint ahogy eddig sem, de sokan mondják hogy kell védekezni, mivel császár lesz, és kénytelenek leszünk legalább egy évet várni a tesóval. Volt akinél így alakult, hogy nem kellett orvosi segítség már? Nem igazán hiszek ebben de ki tudja...

2022. jan. 14. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na, ne légyél biztos a spontán úgysem sikerülben, mert hat lombik és két gyerek után spontán szült ikreket a nagynéném :)
2022. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nálam nem, de barátnőmnek nagyon nehezen, végül inszemmel sikerült az első gyermeke. Féléves volt a gyerek, amikor ment abortuszra mert kizárólagos szoptatás mellett teherbe esett. Három évvel később spontán a harmadik próbálkozós hónapban összejött a következő baba is náluk.


Szóval egyáltalán nem lehet erre alapozni.

2022. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, úgy értettem a "nálunk nem"-et, hogy nem volt inszem, tehát nem vagyok érintett, csak másod kézből van információm.
2022. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne, csak nem hiszek benne, ezért gondolkozom hogy egyáltalán védekezzünk-e...
2022. jan. 14. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok most még gyereket akkor védekezzetek. Ennyi... Férjem nagynénjének 10 evébe került mire lombikkal babàja lett,utána pedig a tesóval spontán teherbe esett.
2022. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én akarnèk de császár miatt nem ajánlott. Illetve most még nagy a szám, mert még a pociba van. Lehet első hónap után azt mondom, hogy nem birnám terhesen ellátni a picim.
2022. jan. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!