Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznalta mar valaki Szabo...

Hasznalta mar valaki Szabo Gyuri bacsi (Gyorgytea) babavaro tearendszeret?

Figyelt kérdés
Ha igen , milyen sikerrel? Ha sikerrel, elotte mennyi ideje probalkoztatok sikertelenul? Esetleg lehetett tudni, hogy kivel es mi volt a problema? Koszi!
2010. szept. 9. 05:52
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam.

2010. szept. 9. 06:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan a babavárót nem, de más teáit igen és tényleg sokkal jobb minőségűek mint bármely más tea, ha baba projektünk lenne, biztosan elkezdeném a kúrát.
2010. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én használtam. Mi a párommal megcsináltuk a tisztítást diólevéllel és csalánnal.

Aztán ittam a fagyöngy-tinkturát is.

A női teakeveréket nem bírtam, valamire allergiás vagyok az összetevői közül.

De nekem még eddig nem használt, nem lettem babás.

2010. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már szinte mindent kipróbáltam beleértve a cickafark-palástfű teát, fagyönyöt,pempős mézet, ezüst kolloidot, ittam a zöld algát, de baba még mindig nincs.

A TSH szintem volt magas, amely bár beállt normál tartományba 1,28-ra ez volt juniusban de még mindig nem vagyok kismama bár pé-m van, sőt használom a mikroszkópot is.

A férjemmel szerencsére minden rendben van.

Jövőhéten megyek ujabb TSH vv-re.

Nagyon bizom benne, hogy csak idő kell a szervezetnek, hogy rendbetegye azt, amit elronthatott a mags TSH szint és utána már jönni fog a baba.


De egy biztos bármennyire is fáj az eddigi sok sikertelenség fel nem adom soha!Nagyon drukkolok Neked is, hogy mihamarább kismama légy++++++++++

2010. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek lanyok es hasonlo szepeket kivanok En is Nektek! :-)
2010. szept. 9. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
minden eredményünk rendben, a kúrát végig csináltuk, egészségesen élünk, de baba még nem jött 6 hónap alatt :(
2015. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!