Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinalt mar valaki olyat hogy...

Csinalt mar valaki olyat hogy ugyanazt a terhessegi tesztet 2 egymas utanni nao hasznalta? Vajon ha elso nap halvany utanna erosodik? Vagy ha negativ es tudod hogy terhes vagy pozitiv lesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Na ennek semmi értelme. Nem poénból egyszerhasználatosak! Átázik a francba az egész. A végén még megjelenik rajta egy száradási csík, te meg örülsz,hogy terhes vagy, közben meg nem.

Ha valakinek nincs pár száz forintja egy tesztre, akkor hogy akar gyereket vállalni!

2011. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyaltalan nem arrol van szo hogy nincs par 100 forint,csak kivancsisagbol kerdem,kivancsi lennek hogy mukodnek ezek a tesztek ebbol a szempontbol!hogy mutathatnak-e pozitivat masodik vizeletbol,ha ott van a hsg hormon?
2011. aug. 12. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Hcg hormon! Nem hsg! Nem működnek úgy!
2011. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem értem hogy miért kell bunkónak lenni, ha valaki feltesz egy "hülye" vagy "értelmetlen" kérdést, inkább válaszolnátok rá normálisan, te jó ég.
2011. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Válaszoltam! Leírtam, hogy nem lehet kétszer tesztelni. De volt már nem egy ilyen kérdés,ahol a kérdező spórolni akart a teszttel. Az ne vállaljon gyereket!

Mondjuk nekem józan paraszti ésszel eszembe nem jutna ilyet feltenni.

Ez kb. olyan,hogy visszatehetem-e a gyerekre a pelenkát, ha már belepisilt, de kiszárítottam!

2011. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hogy lehetnek egyesek ennyire bunkok?az hsg veletlenul elgepeltem tudom hogy hcg!ez egy kerdezos oldal es barki barmit kerdezhet nem?ha nem tetszik valami ne valaszolj!!!!!!!!!!!!!!Kivancsisagbol mar nem is kerdezhet az ember?
2011. aug. 12. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van! Kár volt válaszolni! Egyébként sem bírom az ennyire unintelligens kérdéseket!
2011. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-szer nem lehet ugyan azt a tesztet használni.Ennyire egyszerű a válasz.
2011. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most ez a kérdés komoly? Hány éves vagy 14??????
2014. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akármennyire butaságnak hangzik, én kipróbáltam. A túl korán elvégzett negatív tesztem még megvolt a polcon. Aztán időben is csináltam egyet és erős pozitív lett. Gondoltam belemártom ugyanabba a pisibe a negatív tesztemet is, hogy mi történik vele, Nem lesz-e pozi az is. Nem lett. Úgyhogy nem lehet 2x használni. Ez bebizonyosodott :D
2018. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!