Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős mellfájdalom lehet...

Középidős mellfájdalom lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Általában másodpercre pontosak a ciklusaim (28 naposak), és szoktak fájdogálni a melleim, de csak a menstruációm megjötte előtt pár nappal, max egy héttel.


Most vagyok a 18. napomon, és elég intenzív mellfájdalmam van tegnap este óta, illetve elég fáradt is vagyok. Mondjuk hétköznap mindig az vagyok...


Sajnos cisztáim, és endometriózisom is van, de ettől függetlenül nem mondták, hogy nem tudok teherbe esni, és egyébként szeretnénk is.


Nálatok hogy volt?



2022. jan. 19. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mint minden tünet menstruáció előtt PMS. Ez viszont nem jelenti, hogy nem vagy terhes, az első tünet az, ha nem jön meg.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt semmi jele a terhességnek, csak miután elmaradt a menstruáció és pozitív lett a teszt. A legkorábbi jelek szurkáló fájdalmak voltak az alhasamban két oldalon, aztán több hét késés után kezdtem fáradékonyabb lenni, még rá pár hétre jött az émelygés stb.

A lényeg hogy előtte semmi különöset nem éreztem.

2022. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor jöttek a tünetek amikor elmaradt a menstruacio. De akkor is máshogy fajt mindenem. Mondjuk a fáradtság az mar előbb jelentkezett de az olyan volt hogy el tudtam aludni bármikor.
2022. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!