Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszem 9. napján kellene már...

Inszem 9. napján kellene már valamit éreznem, ha sikerült? Mellfájdalom az van, de az középidőm után 6.7. nap mindig is jelentkezik. Úgyan az az érzés, sajna.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem volt inszemem, de szerintem még korai bármit is érezned.A beágyazódáshoz is kell 7-8 nap.9. napon még nem fogsz terhestüneteket produkálni.Én kb. 2 héttel a fogamzás után tudtam meg, hogy terhes vagyok, és kb. egy hétig még semmi változás, tünet nem volt.Légy türelmes, ilyen hamar még nem jelentkeznek ezek.
2010. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell még ilyenkor semmi speciálisat érezni.

Ha nincs tüneted, attól még lehet hogy sikerült, de lehetnek mensis tünetek is, az is bőven belefér, sajnos ezekből még nem lehet semmire következtetni.

Drukk és csak pozitívan!!! :)

2010. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!