Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy beagyazodás?

Lehet hogy beagyazodás?

Figyelt kérdés
Cikluson 23.napján tartok és ma egy picit a wc papír barnás véres volt. Tegnap és tegnapelőtt jobb oldalt az alhasam szurkált. Ezek a jelek lehetnek a beágyazódás jelei? Hetfőn kellene hogy megjöjjön.
2022. jan. 19. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül...

Én pl egyik beágyazodasom sem éreztem, nem volt semmi jele. Pedig 3 is volt

2022. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj hagyjátok már, gyakorin minden nonek5van beágyazódáai vérzése. Valójában meg kb soha nincs ilyen...
2022. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Attól mert nektek nem volt vérzés vagy más attól még másnak lehet. Nem is értem.

Nekem pl olyan érzésem volt egymás után 3x mintha egy csipesszel belecsíptek volna a méhembe és az biztos hogy a beágyazódás volt.


Lehet hogy neked azért volt a szúrkálás es a vérzés. Majd hétfőn csinálj tesztet ha nem jön meg.

2022. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Persze, a beágyazódási vérzés csak a holdon létezik...


Nekem volt, kettőből egyszer. Durván egy héttel a fogantatás után. Azt hittem meg fog jönni korábban, aztán nem jött...

2022. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es meddig tartotta vérzés? Mennyire volt erős?
2022. jan. 19. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
A tamponnak a felületén látszott. Mondjuk 2 érme nagyságú foltot tett volna ki. Színe barnás rózsaszín volt.
2022. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Mondd már, minek volt bent tampon?
2022. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Olvasd vissza mit írtam és akkor magadtól is rájössz.

Segítek azért, hátha mégsem sikerül:

"Azt hittem meg fog jönni korábban"

Szükséges tovább magyaráznom, hogy miért raktam be tampont?

2022. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát bakker, én sose raktam be tampont, míg meg nem jött és vsz nem is vagy tisztában ennek káros hatásaival, de te tudod...
2022. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Egészségedre. Én nem akarok vérben úszni a munkahelyemen. Egyébként meg máskor szinte mindig egyből megjött barnázás nélkül, szóval egy-egy ilyen alkalomtól feleslegesen aggódtam volna a tampon káros egészségügyi hatásaitól, ami vsz akkor is megvan neki, amikor már normál menstruáció alatt használod. Nem tudom, hogy tudtad-e. De mindegy is. Én aggódom a saját egészségem miatt, ami szerencsére jól szolgál 24 év tamponhasználat után is, és te is foglalkozz a sajátoddal. Köszi.
2022. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!